19.11.10 – Wybacz, Zapomnij i Rusz się do Przodu

ANTYCZNE PRZEBUDZENIA – PRZYGOTUJ SIĘ DO ZMIAN
Sunday Call 19.10.27 (Ashtar & OWS)
James i JoAnna McConnell

ASHTAR (prowadzony przez Jamesa McConnella)

Jestem Ashtar. Dałem ci małą próbkę tego, czego możesz się spodziewać, najpierw w ramach następnej zaliczki, ale potem dalej. A kiedy nastąpi ten Błysk Słońca, Wydarzenie, Zmiana, nastąpi to, czego można oczekiwać jako ekspansja świadomości w tych chwilach i znacznie przekraczające oczekiwania w tym momencie.

Weź to, czego mogłeś doświadczyć tutaj podczas tej sesji, tej medytacji i pomnóż ją tysiąc razy. Nawet wtedy nie zaczniecie rozumieć ani rzucić okiem na to, jak to naprawdę będzie.

Ale wiedz też, że nawet jeśli robisz te doświadczenia, te medytacje, są one nieco skoncentrowane na wydarzeniu w przyszłości. To przyszłe wydarzenie jest również obecne. Nawet jeśli twoje trójwymiarowe ciało fizyczne i umysł koncentrują się na tym, co nadchodzi, wiedz, że już tu jest.

Wasza rozszerzona świadomość pozwoli wam zrozumieć tę koncepcję, jak wszystko jest JEDNO w chwili TERAZ. Kiedy to zrozumiecie, kiedy to poczujecie, kiedy tego doświadczysz, nie będziesz już dłużej zastanawiać się, kiedy to się stanie, ponieważ już będziesz wiedział, że to już się dzieje.

W tej chwili działa wiele projektów w ramach rad galaktycznych. Wielu jest obsługiwanych przez Plejadan, wielu przez Andromedanów, Arkturianów, Syryjczyków, Antarianów, wszystkie rady galaktyczne współpracujące ze sobą w celu przeprowadzenia tego procesu wznoszenia się.

Nie tylko tutaj na ziemi, nie tylko tutaj z ludzkością, ale także w Układzie Słonecznym, a nawet w galaktyce, wstąpienie odbywa się w całej galaktyce.

Wy, którzy z was jesteście na czele. Jesteście Wskazującymi Drogę, aby doprowadzić to wydarzenie. Bez ciebie,  Lightworking Community zajęłoby to dużo czasu. Ale ponieważ przybyliście tutaj, aby to urzeczywistnić, aby być katalizatorami tego wielkiego wydarzenia, a ja celowo używam terminu „katalizator”, ponieważ jesteście iskrą, która tworzy żar, która ogrzewa ogień. Jesteś tą iskrą. Bez iskry nie byłoby ognia. Pomyśl o tym.

Wiedz o swoim znaczeniu. Tak, mówi się, że jedna osoba, jedna jednostka wyższej świadomości w danym momencie może dokonać cudownej zmiany na całej planecie do całej zbiorowej świadomości człowieka. Tak jak Jezus jako Chrystus. Albo Budda. Lub wielu, którzy przynieśli różne zmiany w ewolucji człowieka. Wy, którzy z was, jesteście teraz tutaj, aby być katalizatorem, który w tym czasie przyniesie przejście do zbiorowej świadomości człowieka.

Mówiłeś wcześniej w dyskusji o odkryciu dokonanym przez A.I. wpływ. To jest poprawne. Istnieje wiele aspektów tego programu. Wielu, których nawet nie możesz sobie wyobrazić, jeśli rozważasz to z trójwymiarowego punktu widzenia swoich systemów komputerowych. Nie możecie zacząć zgłębiać głębi tego sztucznego programu, który był planowany od dłuższego czasu, aby nadal działać tutaj na tej planecie, aby kontynuować programowanie tutaj, aby trzymać was w ramach programowania tutaj.

Wiedzcie, że ten sztuczny system nie zawsze był wykorzystywany przez siły ciemności. Tak nie było. Ale te same siły dokonały wyboru, aby móc trzymać cię w programowaniu strachu, w programowaniu rozpaczy, aby utrzymać cię w matrycy trzeciego wymiaru. Ale teraz, gdy odkryli to członkowie sił Andromedan, szybko działają w celu rozbicia tego programu.

Co to oznacza dla ciebie, dla kolektywu, który tu jesteś na planecie, oznacza uwolnienie całego tego programowania. Wyobraź sobie przez chwilę, że któregoś dnia obudziłeś się ze snu i nie było w tobie poczucia dualizmu, nie było w tobie czegokolwiek o mrocznej naturze: bez rozpaczy, bez strachu, bez smutku. To właśnie na was czeka, moi przyjaciele.

O to właśnie chodzi: po co tu przybyliście aby doprowadzić was do następnego etapu ewolucji. Ale aby osiągnąć kolejny etap ewolucji, musisz przejść przez poczucie rewolucji, przez którą właśnie przechodzisz. Rewolucja na twojej planecie. Nie w poczuciu lęku ani w zadawaniu sobie krzywdy – te czasy już prawie minęły. Ale ma to sens zrewolucjonizowania systemu, który istnieje tutaj od długiego czasu, wielu tysięcy lat. Z powodu tej rewolucji i procesu ewolucyjnego zbliżacie się teraz coraz bardziej do tego przejścia, do etapu, który poprowadzi was przez tę ewolucję człowieka do następnej chwalebnej Złotej Ery Człowieka. I mówię celowo „następne”, ponieważ byliście już w złotym wieku. Ten cię wyprzedzi.

Jestem Ashtar i zostawiam was teraz w pokoju, miłości i jedności, dzieląc się ze sobą, dzieląc Światło ze sobą, kiedykolwiek i gdziekolwiek to możliwe.

Będę z tobą przy następnym Advance z ważnym przesłaniem, a także dramatycznym doświadczeniem dla was wszystkich.

Pokój i miłość niech będą z wami wszystkimi.

JEDEN KTO SŁUŻY  – OWS (prowadzony przez Jamesa McConnella)

Om, mani padme, hum; om, mani padme, hum; om, mani padme, hum, hum, him. Pozdrowienia dla ciebie!

Ten, który tu służy. Możesz teraz wyłączyć wyciszenie swoich telefonów, aby móc zadawać pytania.

Ale zanim to zrobisz, mamy pytanie, które dotarło do twojego e-maila, i chcemy rozwiązać ten problem. Dotyczy to nie tylko tego, który zadał to pytanie, ale w większości przypadków tutaj. Chodzi o to, że codziennie znajdujesz się w swoim trójwymiarowym doświadczeniu. Przechodzicie przez swoje życie i doświadczacie różnych wzlotów, upadków i dolegliwości, radości w jednej chwili i depresji w następnej chwili i tak dalej. Odkrywasz jednak, że coraz bardziej oddalasz się od pragnienia posiadania tych doświadczeń. Chcesz być w wyższych wibracjach. Chcesz cieszyć się każdą chwilą, nie tylko szukając chwil radości, jak to robiłeś wcześniej. Ciesz się każdą chwilą. Bądź piękna w każdej chwili.

Odkrywasz, gdy szukasz tego w swoim codziennym doświadczeniu, odkrywasz, że coraz bardziej podoba ci się przebywanie w pobliżu, takie jak ty, którzy również chcą być w tego rodzaju doświadczeniach. Odkrywacie, że odchodzicie od tych trójwymiarowych wyrażeń, do których byliście przyzwyczajeni, takich jak chodzenie na różne wydarzenia, na których zgromadziło się wielu ludzi, którzy są na koncercie lub są na koncercie aktywność sportowa lub cokolwiek to może być. Nie chodzi o to, że nie ma nic złego w uczęszczaniu na nie, ale okazuje się, że chcesz nie być w pobliżu tych niższych wibracji, rozumiesz? I o to chodziło w tym pytaniu, i o to wielu z was czasami pyta o to i chce doświadczyć bycia z istotami wibracyjnymi takimi jak ty.

[Dlatego] przyciągacie się co tydzień do tej grupy, do tej grupy Starożytnych Przebudzeń, abyście mogli poczuć energię. To nie tyle, o czym dyskutuje się, choć jest to interesujące, ale odczuwanie wzajemnej energii. Nawet jeśli robisz to przez telefon, tak jak teraz, nadal czujesz energię swojej Rodziny Światła tutaj. A kiedy zejdziecie się razem podczas następnego Postępu, odczujecie tę energię nawet wiele, wiele razy, odczuwając Rodzinę Światła, która jest wszystkim z was, i doświadczając energii od każdego z was. Tego właśnie oczekujesz i czego chcesz doświadczyć coraz więcej, dobrze?

Przepraszamy, w tej chwili nie mamy ze sobą Shoshanny, ponieważ ona nie chce używać terminu „niższe ja”, ponieważ nie jest to tak naprawdę niższe ja, ale jej alter ego, powiemy: w tej chwili nie może tu być. Więc to ten, który służy, odpowie na twoje pytania.

Czy masz teraz pytania?

Gość: Tak, ten, który służy. Chciałem cię zapytać o moją podróż. Jestem pewien, że słyszałeś wyjaśnienie, ale zastanawiałem się nad kilkoma rzeczami:

(1) czy byłem blisko czegoś, kiedy siedziałem w tym miejscu z czymś w rodzaju jaskini, czymkolwiek to było, a także

(2) jakie są te kody, które otrzymujemy? Dostaję kody muzyczne, a inni dostają lekkie kody. Po co one są i czy możesz podać mi więcej informacji na temat części muzycznej, która wydaje się być czymś, nad czym pracuję.

OWS: Najpierw odpowiemy na drugą część tego pytania, a mianowicie na kody. Pojawia się wiele różnych kodów, kodów świetlnych, kodów muzycznych, kodów kanałów, które są zakorzenione w tych przekazywanych wiadomościach, doświadczenie DNA lub ekspansja jest w dużej mierze w obrębie tych kodów. I otrzymujesz je wiele razy, nawet nie wiedząc, że tak. Czasami jesteś tego świadomie, na przykład podczas medytacji lub podczas różnych doświadczeń, które mogłeś mieć. Ale napotykasz te kody, te „pobrania” – wielu z was używa tej terminologii od „pobrań” kodów DNA. Oni przybywają i nadal przychodzą do tych, którzy są tego świadomi, i tych, którzy nie są tego świadomi. I chodzi przede wszystkim o zwiększenie zbiorowej świadomości całej ludzkości. Widzisz nie tylko was, społeczność Lightworker, ale całą ludzkość?

Teraz oczywiście nie wszyscy tego doświadczą, a nawet będą gotowi, aby tego doświadczyć. Oni wciąż śpią. I to oni wybrali, jak można powiedzieć, nie brać udziału bezpośrednio w procesie wznoszenia się, zresztą w tym momencie. Na tym właśnie polegają kody. I jest kilka informacji, których nie możemy obecnie podać na ten temat, ponieważ jest to proces ciągły w ramach tego procesu wznoszenia się.

Będziesz więc otrzymywał ich coraz więcej, podobnie jak ci, którzy przyszli, aby móc pracować w jasnym języku, nawet nie wiedząc, co to jest ten język lub co on wyraża, coraz bardziej na czele, tutaj, teraz. Tak samo jest z muzyką, która wchodzi. Nie twoja muzyka ma tendencję do obniżania wibracji – nie mówimy o tej muzyce. Ale mówimy o wyższej muzyce wibracyjnej. Kiedy słyszysz tę muzykę, czujesz wyostrzony wyraz świadomości lub czujesz, że ogarnia cię spokój. Albo po prostu czujesz się dobrze, słysząc tę ​​muzykę. Rezonuje w tobie i o to właśnie chodzi.

Jeśli chodzi o pierwszą część pytania, w której byłeś, odpowiedź brzmi tak. Byłeś bardzo blisko konkretnego wejścia, które tam jest. Nie powiemy, że to było dokładnie tam, gdzie byłeś, i nie zamierzamy powiedzieć, że nie było dokładnie tam, gdzie byłeś, rozumiesz? W tym momencie nie byłeś przygotowany, aby móc pójść dalej. Gdybyś to zrobił, gdybyś próbował to zrobić, przestałbyś to robić.

W tym momencie nie byłeś jeszcze do tego odpowiedni. Ale to nadchodzi. Tak samo jest z innymi, którzy tam podróżowali i doświadczyli podwyższonej świadomości w wyniku tego, ale nie byli całkiem gotowi, aby móc doświadczyć wysokich wibracji tam w wewnętrznej ziemi, włączając w to tę, przez którą mówimy, James i ta Cynthia, która pojechała tam lata temu. W tym czasie też nie byli na to gotowi. Nie oznacza to, że nie ma czasu, kiedy na pewno będziesz na to gotowy. W porządku? Czy to odpowiada na twoje pytanie, droga siostro?

Gość: Prawie. Czy mogę prosić o trochę więcej?

OWS: Tak, jeśli to trochę szybkie, tutaj.

Gość: OK. Czy mam na myśli, pomyślałem, że może powinienem zacząć jakoś wyciągać niektóre utwory z niektórych piosenek i łączyć je w jakiś sposób w jakimś celu, który byłby skierowany na nasze, nie wiem, ulepszenie? Czy to jest poprawne?

OWS: Powiedzielibyśmy wam, Drogi, jeśli odczuwasz tutaj związek, jeśli czujesz, że jest to wskazówka, to kim jest ktoś inny, kto powiedziałby, że nie należy tego robić? W ten sposób możemy tylko odpowiedzieć na to pytanie.

Gość: OK, dziękuję. Dziękuję Ci.

OWS: Tak. Czy będą tu jakieś dodatkowe pytania?

Gość: Mam pytanie, Który Służy.

OWS: Tak.

Gość: Lightworker, używając nazwiska Paul Butler, nakręcił wideo 11/11 na temat resetowania srebra w Saint Germain. Udostępniłem nawet wideo na naszej stronie internetowej, Ancient Awakenings, i planowałem kupić je jutro. Poszedł dalej i powiedział, że lepiej będzie kupić srebro 11/11, kiedy __ jest w drodze. Czy możesz nam coś więcej o tym powiedzieć? Dziękuję Ci.

OWS: Czy twoje pytanie dotyczy tego, czy powinieneś kupić srebro przed 11 września, czy to twoje pytanie?

Gość: Tak, to część pytania. Ale chcę tylko dowiedzieć się więcej o srebrnym resecie, obfitości, Saint Germain, srebrnym resecie jutro, 11/11, i czy jest to dobry moment, aby go kupić tak, jak powiedział, kup go jutro 11 listopada, kiedy __ przejdzie .

OWS: Ponownie, zawsze chodzi o twoje rozeznanie, jeśli chodzi o to, co rezonuje z tobą w tych wiadomościach, o których słyszysz lub czytasz. Nie oznacza to, że jedna droga jest jedyną właściwą drogą, a inna droga jest złą drogą. Nie powiedzieliśmy tego.

Możemy jednak powiedzieć, że istnieje duża dokładność, jeśli chodzi o twoją potrzebę lub byłoby korzystne dla ciebie wykonywanie tych medytacji w określonych czasach bramy, takich jak twoja brama 11/11, twoja brama 12/12, która będzie przyjdź, twoja brama 12/21 (nikt jeszcze o tym nie wspominał), a twoja brama 1/11 pojawi się tutaj w nowym roku.

Wszystkie te są ważne czasy, aby wspólnie przenieść się jako zbiorowa świadomość w jak największym stopniu, aby osiągnąć podwyższone crescendo, które jest potrzebne, aby doprowadzić do Zmiany, Wydarzenia, Błysku Słonecznego, aby przybyć na tę planetę. A właściwie nie tylko na tę planetę, ale także na układ słoneczny i galaktykę.

Więc to, czy dobrze jest kupić to srebro przed bramą, czy w jej trakcie, nie ma znaczenia, ponieważ to czas. To jest poczucie bycia w ramach czasowych, tutaj, w swoich trójwymiarowych ramach czasowych. Ale jak wiecie, w wyższych wymiarach wibracyjnych nie ma czasu. Staje się więc czymś, czego nie trzeba już myśleć w kategoriach czasu. Pomyśl tylko w kategoriach podniesienia świadomości, podniesienia wibracji zbiorowej świadomości człowieka. W porządku?

Gość: OK. Dziękuję bardzo, Ten, Który Służy. Kocham Cię!

OWS: Tak. Czy będą tu jeszcze jakieś pytania?

Gość: Pozdrowienia, Ten, który służy. Miło cię przywitać. Chciałem zapytać o interesujące światło, które pojawiło się na niebie, gdy medytacja się rozpoczęła. Zastanawiałem się, czy możesz wyjaśnić, czy to był dron, balon meteorologiczny, czy coś innego, a jeśli było to coś innego, czy miało to jakiś sens. Dziękuję Ci.

OWS: Tak. To, co możemy wam powiedzieć, to to, że jako kolektyw w tej grupie, w ramach waszych Starożytnych Przebudzeń, macie wielką moc, której możecie jeszcze nie być świadomi. Wielu z was nie zdaje sobie z tego sprawy. Jako kolektyw masz tutaj wielką moc. A kiedy wykonacie te medytacje jako grupa, stworzycie, powiemy zakłócenie w sile – dobre zakłócenie w sile, w tym przypadku, rozumiesz? A ci, którzy obserwują tutaj planetę, uświadamiają sobie wasze Światło w tym czasie. I tak właśnie się stało.

To samo wydarzyło się przy twoim ostatnim Advance, kiedy stworzyliście światło, które tam zrobiliście, im wyższa była tam częstotliwość wibracji. Ci, którzy obserwowali, ci, którzy byli wysoko nad planetą, uświadomili sobie wasze światło i byli w stanie pokazać się tak samo jak oni.

Nawiasem mówiąc, stanie się to coraz bardziej, a na pewno także przy następnym Advance, ponieważ generujesz wielką moc do zmiany, a my używamy tej terminologii celowo, aby zmienić łańcuch zdarzeń, które mogą wystąpić w wyniku tego. Pomyśl o tym przez chwilę.

Gość: Niesamowity. Dziękuję bardzo!

OWS: Tak. Czy byłyby tu jeszcze jakieś pytania? Już nie? Następnie musimy zwolnić kanał tutaj.

Zanim to zrobimy, po prostu mówimy ci, abyś użył tych słów tutaj – bardzo prosto: wybacz, zapomnij i idź dalej. Wybacz, zapomnij i idź dalej.

Dotyczy to nie tylko tych z was, którzy słuchają tego lub czytają te słowa później. Możesz to udostępnić innym. Ilekroć trzymają się przeszłości, trzymają się pretensji, pretensji, wszystkich tych rzeczy z przeszłości, powiedz im: wybacz, zapomnij i idź dalej.

Shanti Pokój z tobą. Być tym jedynym.

Leave a Reply