2020.06.28 – Lightworkers vs. Lightwarriors

YouTube

Aramda (prowadzony przez Jamesa McConnella)

Jestem Aramda. Minęło trochę czasu, odkąd jestem z tą grupą, przechodząc przez ten kanał, przez mojego ukochanego brata.

Jestem tutaj w tych momentach, aby pomóc wam zrozumieć wszystko, co dzieje się dzisiaj na świecie, w waszym świecie, w waszym stworzonym świecie. Tak, jesteście tymi, którzy stworzyli ten świat. Mimo, że wydaje się, że w całym chaosie. I powiedzielibyście: „Nie wywołałbym tego chaos.  Masz to na bardzo głębszych poziomach w sobie.

Bo wszyscy jesteście jednym. Wszyscy z was, którzy są ze Światła, i wszyscy z pozornej ciemności, wszyscy jesteście razem. Jesteś jedną ludzkością. I jako jedna ludzkość powracacie razem, mimo że teraz wydaje się, że istnieje ten wielki podział. I tak, w rzeczywistości tak jest.

Ale w naszej rzeczywistości, patrząc z góry na tę sytuację, widzimy, że ten wielki podział przynosi wszystkim wielkie przebudzenie. Ponieważ aby mieć porządek we wszechświecie, w twoim wszechświecie, najpierw musi być chaos. Musisz więc zezwolić na kontynuowanie tego procesu. Mimo że wielu z was jest bardzo zdenerwowanych, ten kanał, przez który też rozmawiamy, rozczarowuje się, że wszystko nie dzieje się tak, jak tego chcemy. I tak naprawdę nie dzieje się tak, jak chcesz. Ale dzieje się tak, jak musi się teraz stać. Musi być cały ten podział, zanim będzie można osiągnąć całkowity przełom. To musi się zdarzyć. I tak się dzieje. I prowadzi was, ponieważ wielu, wielu innych nadal się budzi.

Ponieważ wielu innych widzi teraz ten wielki podział. Oni rozumieją – nie tak jak ty w przypadku osi czasu, ale rozumieją, że ludzkość musi się spotkać. I wielu innych zdaje sobie sprawę, że strach nie jest sposobem, w jaki chcą żyć.

Wiele jest programowanych i nadal jest programowanych. Tego nie możecie zmienić. Chociaż możesz zrobić wszystko, aby rozproszyć światło. Możesz zrobić wszystko, aby rozpowszechniać edukację tu i tam, gdziekolwiek jest to wymagane. Ale nie możesz ich zmienić.

Nie możesz wyprowadzić ich z ciemności do światła. Możesz im tylko pokazać światło. A jeśli będą gotowi, przyciągną twoje światło. Tak zmienia się świat. Tak zmienia się zbiorowa świadomość człowieka. I musisz pozwolić na ten proces.

Pozwólcie się więc zdenerwować. Pozwól, by gniew narastał. Ale kontroluj ten gniew. Kontroluj go, aby nie przeszkadzał innym, nie przeszkadzał w ich przestrzeni, jeśli nie są gotowi.

Nazywacie siebie Lightworkers i Lightwarriors. Istnieje różnica między nimi. Wielu z was jest pracownikami. Pracujecie w sobie, aby podnieść energie w sobie, aby znaleźć się w coraz wyższych częstotliwościach wibracyjnych. I ciężko nad tym pracujesz. I praca ze światłem w tobie.

Ale są też inni z was, którzy stają się Wojownikami Światła. Bierzesz miecz Michaela i dzielisz się prawdą jego miecza wobec wszystkich, którzy się na niego otworzą. A wy jesteście Wojownikami Światła.

Nie ma nic do powiedzenia, że ​​jedno jest lepsze od drugiego, ale tak właśnie jest w tej chwili. W jednej chwili staniesz się robotnikiem, a w następnej staniesz się Wojownikiem Światła. I będziesz gotowy podzielić się tą prawdą, kiedy nadarzy się okazja. Tak jak my jesteśmy Wojownikami Światła i dzielimy się z tobą możliwościami, kiedy tylko możemy. Więc bądź robotnikiem, bądź wojownikiem. Bądź w społeczności Light. Ale pozwól, aby proces był kontynuowany.

Jak już wielokrotnie słyszałeś, „zaufaj planowi”. Bo plan działa dokładnie tak, jak powinien w każdej chwili. A jeśli wy wszyscy znajdziecie się w tej chwili, nie staniecie się tak sfrustrowani. Nie będziesz tak bardzo zły, bo będziesz w tej chwili. W tym momencie neutralności nie możesz być zły ani usatysfakcjonowany. Możesz po prostu być z dużą literą „BE” w tym momencie. Po prostu bądź tym, kim jesteś. To jest wszystko, o co prosi każdy z nas lub każdy, kto z tobą pracuje. Po prostu bądź tym, kim jesteś, i bądź najlepszy, jaki możesz być w tych momentach, i kontynuuj doprowadzanie do Wielkiego Wydarzenia, do Słonecznego Błysku, nadchodzącej Zmiany, nawet gdy zbliża się Nowy Świt.

Zbliża się Nowy Świt Złotej Ery Wodnika. Ale to ty je realizujesz. 

Jesteśmy tu z tobą przez cały czas, nawet jeśli nas nie widzisz, nawet jeśli nie czujesz nas. Ale nawet wtedy tak są chwile, kiedy nas wyczuwasz. Ale wątpisz w naszą rzeczywistość. Jesteśmy tacy jak ty.

A kiedy nadejdą odpowiednie czasy, kiedy częstotliwości wystarczająco wzrosną, z pewnością będziemy tu z tobą osobiście na poziomie fizycznym, abyś mógł się z nami skontaktować i dotknąć. A nawet więcej, aby mieć długi, długo pożądany uścisk. Ponieważ za tobą tęskniliśmy! Tak jak wiemy, że za nami tęskniłeś. My, wasi bracia i siostry z gwiazd.

Cały mój pokój i miłość niech będzie z wami wszystkimi.

Jestem Armada.

Leave a Reply