19.12.15 – Jesteś tutaj, aby być światłem, aby pokazać drogę

Jesteś tutaj, aby być światłem, aby pokazać drogę

 KaRa and One Who Serves kierowane przez Jamesa McConnella

Shoshanna – Wyższa Jaźń Joanny

KaRa (prowadzony przez Jamesa McConnella)

Jesteś tutaj, aby być światłem, aby pokazać drogę

Jestem KaRa. Zawsze z przyjemnością mogę być tutaj z wami jako wysłannikiem Plejadan, być tutaj z tymi którzy posuwają się naprzód, idąc naprzód światłem, z miłością, ze świadomością, podnosząc ją wszędzie, gdzie możesz.

Ale najpierw musisz dalej wychowywać to w sobie. Musicie nadal znajdować w sobie pamięć o tym, kim jesteście, że jesteście czymś o wiele więcej niż istotą ludzką, w którą zostaliście zaprogramowani, aby uwierzyć. Że jesteście naprawdę bogami i boginiami z Uniwersalnym Źródłem w sobie przez cały czas, w każdym z nas przez cały czas.

Bo wszyscy jesteśmy jednym. A my tutaj, w radach i wielu radach poza flotą Plejadan, wszyscy, którzy się zbliżają, pracują razem, aby doprowadzić to doniosłe wydarzenie na ziemi, do układu słonecznego i do tej galaktyki. Wszystko jest na wyciągnięcie ręki podczas wielu naszych posiedzeń rady i wszystkich trwających przygotowań. Wiemy, że zbliżamy się do końca wszystkich tych projektów. Planujemy i planujemy, tworzymy i tworzymy, robiąc wszystko, co w naszej mocy – nie ingerować w twoje sprawy, ale pomagać w twoich sprawach, gdziekolwiek jesteśmy w stanie. Robiliśmy to. Nadal działamy w ten sposób.

Ale jak wiecie, otrzymaliśmy znacznie więcej pozwolenia na udzielanie pomocy jeszcze bardziej. I choć o ile się to dzieje, dzieje się to jeszcze za kulisami, wiedz teraz, że tak wiele się dzieje i ma się wkrótce pojawić.

Widzisz nas coraz bardziej na niebie, gdy patrzysz w górę, a ponieważ masz te oczy do zobaczenia, mogłeś widzieć o wiele więcej, widzieć przez chmury, widzieć nasze statki, kiedy się pojawimy i pokażemy sami dla ciebie. Nawet jeśli jest to tylko tymczasowe i tylko przelotne spojrzenie, jesteśmy tam. Jesteśmy tutaj.

W tych momentach wszystko przebiega dokładnie tak, jak trzeba. A gdy zbliżacie się coraz bardziej do następnego roku i początku nowej dekady, ta nowa dekada bardzo dobrze jest początkiem waszej nowej Złotej Ery. Wszystko, nad czym pracowaliście, nad którym pracowaliśmy, zbliża się do skutku, zbliża się do crescendo.

I pozostaje tylko dla was wszystkich którzy odejdziecie wcześniej, którzy są prekursorami i aby przynieść Światło, zakotwiczyć Światło i przynieść Światło wszystkim waszym braciom i siostrom. Musisz tylko kontynuować te wysiłki. Chociaż zdarza się, że wiemy, że mówicie „wystarczy, nie mogę już dłużej iść, nie mogę nadal widzieć, jak moi bracia i siostry cierpią wszędzie”. Aby zobaczyć chorobę, umierających. Ale nawet jeśli to wszystko widzicie, to także widzicie poza tym.

Widzisz poza chorobą, poza umieraniem, ponad chorobami, ponad bólem i cierpieniem. Widzicie miłość, połączenie, jedność, która nadchodzi. I na tym wszyscy musicie się nadal skupiać, a nie na bólu i cierpieniu oraz bólu i smutku. Ale radość, szczęście, miłość, jedność, łącząc was, waszych braci i siostry i nas wszystkich razem.

Jesteśmy teraz bardzo podekscytowani. Ponieważ wiemy, że gdy nadal spoglądamy z góry na twoją planetę, możemy zobaczyć dzięki naszej technologii, możemy zobaczyć, jak zmienia się wszędzie świadomość. Jak światła wracają wszędzie we wszystkich osobach.

Czy ktoś się zgubi? Tak. Niektórzy nie przejdą procesu Wniebowstąpienia. Ale wielu, wielu będzie, bo to ich przeznaczenie, to ich wybór.

Tak jak to Ty wybierasz przewodzenie. I to właśnie wszyscy tu robicie: przewodzić. Aby pokazać, tak jak wskazywał twój Jeszua, jesteś tutaj, aby to zrobić. Być światłem. Tak, nawet być mesjaszem dla wszystkich, którzy w swoim życiu spoglądają na Światło.

Rób wszystko, co możesz, ilekroć możesz, aby pomóc jak największej liczbie osób w ponownym poznaniu Światła w nich, ponieważ zmienia się ono od zwykłego żaru do migoczącego płomienia, w ryczący ogień w każdym z nich, ogień świadomości, rozpalający płomień miłości w całej ludzkości.

Jestem KaRa i pozostawiam was teraz w miłości, pokoju i jedności oraz wiedząc, że wkrótce ponownie połączymy się z wami wszystkimi.

Leave a Reply