19.11.03 – WIĘKSZOŚĆ Z WAS TERAZ, WIĘKSZOŚĆ CZASU W CODZIENNYM ŻYCIU, WYSZŁA Z TRZECIEGO WYMIARU.

| youtube |

KaRa (prowadzony przez Jamesa McConnella)

Jestem KaRa. Jak zawsze, z przyjemnością mogę być z tobą i dzielić się tymi chwilami, w tych chwilach, które są teraz w idealnym TERAZ.

Nawet jeśli rozglądacie się wokół, słuchacie swoich wiadomości, słuchacie innych ludzi i ich wypowiedzi, a zastanawiacie się, kiedy to wszystko się zmieni? Kiedy będzie to przejście? Odpowiedź zawsze przychodzi do ciebie: bądź cierpliwy. Bądź cierpliwy, mój synu, moja córko, moje dziecko. Gdy twoje Wyższe Ja mówi do ciebie. Ponieważ wszystko dzieje się tak jak ma być. Wszystko, co zostało powiedziane przez wiele różnych źródeł, jest i będzie owocne.

Ponownie, nie na poziomie trzeciego wymiaru, który czasem niektórzy z was wciąż znajdują. I mówię celowo „czasami”. Ponieważ większość z was, przez większość czasu w swoim codziennym życiu, coraz bardziej wychodziła z trzeciego wymiaru. To tylko te chwile, kiedy czujesz się sfrustrowany, lub te, kiedy czujesz smutek, lub te chwile, kiedy czujesz, że ogarnia cię gniew. Te czasy, tak, nadal jesteście uwięzieni w trzecim wymiarze.

Ale przez resztę czasu, po prostu o tym pomyślcie, za każdym razem, kiedy czujecie radość, szczęście, czujecie, że ogarnia was poczucie błogości, czujecie, że życie jest cudowne. Nawet jeśli zauważyliście wokół siebie te negatywne rzeczy, te negatywne wydarzenia, które nadchodzą w waszych wiadomościach. Jesteście ich świadomi, ale nie jesteście ich częścią. W tych czasach, moi przyjaciele, jesteście w wyższym czwartym wymiarze, a nawet czasami w piątym wymiarze. I właśnie tam musisz być, aby te rzeczy się  wydarzyły – Zmiana, Błysk Słońca.

To się dzieje. Jeśli spojrzysz na poczucie czasu, który tutaj masz, i zabierzesz to poczucie czasu i będziesz wiedział, że wszystko jest w idealnym TERAZ. 

Kazano ci spojrzeć w niebo i zobaczyć nasze statki. Wielu z was zaczyna robić to coraz bardziej. Widzisz przez chmury. Widzisz te doświadczenia, które ci pokazaliśmy, takie jak nasze statki, które przebieraliśmy za odrzutowce, jak twoje samoloty. Ale kiedy na nie patrzysz, wiesz, że nie pochodzą one z twojego świata, są z naszego świata. I wielu, wielu innych zacznie patrzeć w niebo i zobaczyć to, czego wcześniej nie widzieli, czego wcześniej nie byli gotowi. Ale z powodu trwającego procesu przebudzenia jest ujawnienie. Przychodzimy do ciebie, mówiąc głównie o naszej flocie Plejadan. Istnieje wiele cywilizacji, które również wzywają was, również się do was zbliżają.

Tak, wciąż jest w tej chwili dla tych, którzy mają oczy i uszy. Ale coraz więcej zyskuje te oczy i uszy. Coraz więcej jest w stanie spojrzeć poza zasłonę, zasłonę, której tak naprawdę już tam nie ma. Tylko część zasłony, która istnieje, jest spowodowana programowaniem. Bo tylko programowanie stworzyło zasłonę na początek. Puść programowanie, i zasłona zniknie.

Pozwólcie, moi przyjaciele, moi bracia, moje siostry, pozwólcie sobie stać się tym, kim jesteście. Niech nadejdą wasze dary – dary Ducha, te dary, które wielu z was zaczyna teraz coraz bardziej pamiętać. I kiedy je sobie przypomnisz, zaczną się pojawiać, abyś mógł z nich korzystać. Znowu będziesz miał te umiejętności, czy to jest telepatia, czy jest to podwyższona intuicja, wstępne rozpoznanie, a nawet rzeczy takie jak telekineza.

Wszystkie prezenty wracają do was wszystkich. Wpuść je. Gdy je wpuścisz, będą one coraz bardziej rozpowszechnione w tobie. A także, kiedy je wpuścisz, będziesz miał w wyniku tego zwiększone poczucie świadomości. I wraz ze wzrostem waszej świadomości, również te dary stają się w was coraz powszechniejsze.

Jestem KaRa. I pozostawiam was teraz w pokoju, miłości i jedności, abyście otworzyli się na wszystko, co jest TERAZ – nie to, co nadchodzi – to jest TERAZ dla was wszystkich.

Kochamy cię niezmiernie ponad to, co możesz sobie nawet wyobrazić, ponieważ jesteśmy twoją rodziną, twoją rodziną Światła, tak jak ty jesteś naszą.

Pokój i miłość do was wszystkich.

JEDNEN KTO SŁUŻY – OWS (prowadzony przez Jamesa McConnella)

Om, mani, padme, hum; om, mani, padme, hum, hum, hum. Pozdrowienia dla ciebie. Ten, który służy tutaj, aby pomóc ci w udzieleniu odpowiedzi na twoje pytania.

Chcemy, abyście zrozumieli, że z pewnością nie jest to dla nas obowiązkiem. Uwielbiamy przyjeżdżać i być z tobą, mieć z tobą koleżeństwo i pomagać ci, jak to możliwe, aby służyć. Bo tym właśnie jesteśmy. W większości przypadków jesteśmy „tym, który służy” lub „tymi, którzy służą”. Jesteśmy tutaj, aby to zrobić, aby ci pomóc, prowadzić cię. Nie rób tego dla ciebie, ale aby ci pomóc po drodze. Podobnie jak Shoshanna, która również tutaj stoi, aby ci pomóc w tym względzie.

Czy masz teraz pytania do Tego, który służy i Shoshanny?

Gość: Mam pytanie. Drugiej nocy leżałem w łóżku. Jeszcze nie spałem, leżąc na brzuchu. Poczułem chłodne mrowienie energii, które przypominało ręce, kładąc duży przedmiot na mojej głowie. Minęło kilka lat, odkąd to poczułem, ale w przeszłości nie było tak silne. Jestem więc ciekawy, co jest na mojej głowie, i jeśli możesz o tym mówić, jeśli nie jest to dla mnie zbyt osobiste. Dziękuję Ci.

OWS: Nie chodzi o to, że jest to dla ciebie zbyt osobiste, chodzi o to, że nie możemy ci powiedzieć, co to jest, ale że masz absolutną rację, ponieważ coś, co jest ci dane przez twoje Wyższe Ja, aby ci pomóc łączycie się teraz ze wszystkimi waszymi centrami czakr, ale przede wszystkim z przebudzoną czakrą Gwiazdy Duszy. I właśnie dlatego nadchodzi tutaj w twoją głowę. Jest to połączenie między waszą Czakrą Duszy Gwiazdy i Czakrą Korony, tutaj, tworząc to połączenie. Rozumiesz to?

Gość: Tak, rozumiem. Dziękuję bardzo. Kocham Cię.

OWS: To dobrze. Shoshanna, masz coś do dodania?

Shoshanna: (Prowadzona przez JoAnna McConnell):

Mamy perspektywę do podzielenia się, jeśli możemy?

Gość: Tak, proszę.

Shoshanna: Zawsze wiedzieliśmy, nasza droga siostro, że miałaś miejsce w świecie królewskiej rodziny. Że zajmujesz pozycję, w której rządzisz miłosierną ręką, kochającą ręką i współczującym sercem. Ci, którzy chcą postępować zgodnie z Twoimi wskazówkami. Widzieliśmy to i wiemy o tym. Uważamy, że to, co zostało w posiadaniu, to to, co nosiłaś w czasach Atlantydy, korona. Teraz wiemy, że nie powinniśmy się tym z tobą dzielić. Wiemy, że jesteśmy napominani. Ale musimy się z tym podzielić, ponieważ wiemy, że wiesz, że pochodzisz z tej ogromnej linii królewskiej i że zostałaś obdarzona wszystkim, co to przynosi. Namaste.

Gość: Dziękuję Właśnie tak myślałem. Dziękuję Ci.

OWS: Bardzo dobrze.

Shoshanna: Namaste.

Shoshanna: Wiemy, że wiesz.

Gość: (śmiech) Tak.

OWS: Czy są tu jeszcze inne pytania?

Gość: Mam pytanie.

OWS: Tak, drogi.

Gość: Dziękujemy, że tu jesteście i my też was kochamy. Cieszymy się, że jesteś z nami z poczuciem humoru. A tak przy okazji, gdzie jest ten facet, który ma takie poczucie humoru, który często się przeżywa? Dawno się od niego nie dowiedzieliśmy.

OWS: Brał urlop naukowy.

Gość: (śmiech) OK. Przepraszam?

OWS: Powiedzieliśmy, że wróci, będzie tutaj. Najprawdopodobniej przy następnym Advance ponownie się pojawi.

Gość: Och, dobrze. Wiem, że wszyscy będziemy szczęśliwi i śmiejąc się, aby go ponownie usłyszeć.

Ale skoro mówimy o czakrze korony, od wielu lat zastanawiam się, gdzie mieszka nasza dusza. I zrozumiałem, że nie mieszka w żadnych organach naszego ciała. Ale czy może być w czakrze korony, ponieważ nazywa się ją „czakrą duszy”?

OWS: Nie. Czakra Korony nie jest nazywana Czakrą Duszy. Mówisz o czakrze Duszy Gwiazdy powyżej.

Gość: O tak, to jest to.

OWS: Twoja dusza nie mieszka w żadnym z twoich ciał. Wasza dusza jest waszą świadomością, a raczej częścią waszej świadomości. Wasza dusza jest zapisem umysłu przez wszystkie wasze życia – nie tylko tutaj na tej planecie, ale przez całe wasze istnienie. Widzisz, twój zapis akashy jest w duszy?

Gość: Tak

OWS: Shoshanna, coś tu dodać?

Shoshanna: Możemy się dzielić. Czy możemy podzielić się z tobą naszą perspektywą, droga siostro?

Gość: Tak, kochanie, możesz.

Shoshanna: To trudny pomysł dla tych, którzy są wcieleni, tych, którzy mają ciała, które chodzą i faktycznie mają lokalizacje. Twoje stopy leżą na ziemi, twoje plecy są na krześle i czujesz, że przebywasz w miejscu. Myślimy, że wszystkie rzeczy muszą znajdować się w jednym miejscu, ponieważ to właśnie robimy jako ciała. Możemy powiedzieć ci o duszy, że nie ma ona miejsca zamieszkania. Nie ma lokalizacji. To wszystko, to wszystko, jest wszędzie i nie można go zlokalizować w konkretnym obszarze. Tak więc ten pomysł jest dla większości trudny do zrozumienia, że ​​dusza nie ma miejsca zamieszkania. To wszystko, to jedno, to wszystko. Namaste.

Gość: Cóż, dziękuję.  Dziękuję bardzo wam obojgu.

OWS: I nie możesz stracić swojej duszy, jak niektórzy wierzą, chyba że porzucisz ją w kategoriach odtworzenia lub transmutacji do Centralnego Słońca, aby zacząć od nowa, możesz powiedzieć. Dusza jednak trwa dalej. W takim przypadku zapis zostałby skasowany. 

Gość: Czy to się nazywa „druga śmierć”?

OWS: Możesz to tak nazwać, ale nie, to nie to samo.

Gość: OK. Dziękuję Ci.

OWS: Czy byłyby tu inne pytania?

Gość: Mam pytanie. Moje pytanie dotyczy pożarów w Północnej Kalifornii. Wygląda na to, że teraz jest to normalna sprawa każdego roku. I te rzeczy stają się coraz silniejsze. Wiem, że wszystko ma większy cel i że te wydarzenia budzą ludzi i otwierają ich serca. Ale to, co poczułem, gdy się połączyłem, było bardzo mroczne, więc po prostu zastanawiałem się, czy dzieje się z tym jakieś zepsucie, czy może jest jakiś wyższy cel, czy jest to karmiczna rzecz. Wydaje się, że będzie to coroczne wydarzenie. Zastanawiałem się, czy mogę uzyskać z tego lepszą perspektywę.

OWS: W waszej Kalifornii jest tam czystka z ciemnych sił, które są tam głównie zlokalizowane, także w innych częściach świata, ale bardzo często w tym obszarze Kalifornii. I to jest oczyszczenie tych sił. Istnieje również konflikt, który toczy się od samych sił ciemności, które starają się przenieść wielu wzdłuż ścieżki, tak jak ją znajdziemy, gdzie będzie transport, który chce się tam zgromadzić, tam umieścić. I to również jest na tej ścieżce. Ale to głównie Siły Światła usuwają tam ciemność. Jest to więc część orkiestracji, która musi się wydarzyć, aby Gaja mogła całkowicie uwolnić się tutaj od ciemnych sił. W porządku? Shoshanna?

Gość: OK, dziękuję.

Shoshanna: Tak, możemy się tym podzielić. Czy możemy się dzielić?

Gość: Tak, oczywiście.

Shoshanna: Wiemy, że w tej lokalizacji panuje wiele zawirowań. Jak wskazał Ten, Który Służy, jest wiele ciemności. Jest wiele niepokoju i frustracji oraz zła w sercach ludzi zamieszkujących ten obszar. To spowodowało stan zapalny. Trzecia czakra, czyli ogień, dominuje; ego dominuje w tym obszarze. Chociaż dowiadujemy się, że wielu jest oświeconych w tej dziedzinie. I jest wielu, którzy nie są tego częścią. Ale jest wielu, którzy są tego częścią, powodując te pożary z powodu ich ciemności, z powodu ich ego z powodu ich ciemności. I, jak wskazał Ten, Który Służy, jest to oczyszczenie, które musi nastąpić, dopóki nie pojawi się więcej, którzy obudzą się, kim są i będą kierowani raczej przez współczucie niż konkurencję. Oto, czym musimy się z tobą podzielić. Namaste.

Gość: Dziękuję bardzo.

Shoshanna: Tak.

OWS: Bardzo dobrze. Czy są jeszcze jakieś pytania?

Gość: Mam pytanie.

OWS: Tak.

Gość: Dziękuję za odpowiedź na moje pytanie. Zadałem to kilka razy. Nie jestem pewien, czy możesz mi powiedzieć coś nowego, ale minęło trochę czasu, odkąd zapytałem. Zastanawiam się, czy jest coś, co możesz mi dziś powiedzieć, a to może pomóc innym ludziom na temat uzależnień, gdy przechodzimy do wyższych wibracji. Wciąż walczę z papierosami i zdecydowanie odczuwam efekty coraz bardziej wraz ze wzrostem wibracji. Dużo bólu w klatce piersiowej. Po prostu nie byłem w stanie tego odpuścić. Zrobiłem to, co zasugerowałeś miesiące temu, kiedy zadałem to pytanie. Zastanawiam się tylko, czy możesz mi dziś powiedzieć coś na temat palenia.

OWS: Jaka była wcześniej odpowiedź?

Gość: Wydaje mi się, że ten ostatni pracował trochę i zrobiłem trochę z dwoma członkami naszej grupy z pewnymi sprawami z poprzedniego życia. Myślę, że było trochę emocjonalnych rzeczy. Nie mam przed sobą swoich notatek. Ale naprawdę walczę, a to naprawdę stwarza wiele problemów zdrowotnych.

Shoshanna: Mamy pytanie.

OWS: Tak, tak.

Shoshanna: Mamy do ciebie pytanie, droga siostro. Czy możemy zadać pytanie?

Gość: Tak, proszę.

Shoshanna: Zapytalibyśmy cię, dlaczego to robisz. Dlaczego palisz

Gość: Wiesz, świadomie, nie wiem, czy mam wszystkie odpowiedzi, bo jeśli tak, wydaje mi się, że byłbym w stanie odejść.

Shoshanna: Nie wiesz, dlaczego to robisz?

Gość: Nie. Nie wiem, czy robię to zbyt trudnym. Jestem pewien, że jest wiele powodów. Wiele z tego to nawyk. Wiele z nich to tylko uzależnienie fizyczne. Jest emocjonalny spokój. Część tego wydaje mi się ochroną dla mnie w dymie. Ale wiem, że to złudzenie, bo tak naprawdę nie chroni mnie. Ale to jakiś program lub coś, co mam. Nie wiem, czy mogę wymienić tylko jeden powód.

Shoshanna: Prosimy, jeśli możesz, usiąść i zapisać przyczyny, dla których to robisz. I może to chwilę potrwać. Ale musisz zacząć rejestrować te powody, aby dowiedzieć się, dlaczego jesteś uzależniony od tego nawyku. Musisz znaleźć powód, dla którego kontynuujesz, i musisz znaleźć powód, aby przestać. Nie znalazłeś powodu, aby przestać, nawet jeśli to cię pochłania. Ale musisz wrócić do korzeni tego.

Uważamy – cóż, nie powinniśmy się tym z tobą dzielić, ponieważ musisz to znaleźć na własną rękę. Ale możemy ci powiedzieć, że to, co robisz, powstało, gdy byłeś młody, kiedy byłeś bardzo młody, i to spowodowało, że zwróciłeś się do tego nawyku.

Dlatego prosimy o opublikowanie tego w dzienniku. Następnie musisz skoncentrować się i medytować nad swoją siłą woli, jeśli zdecydujesz się przestać.

Masz wszystkie dostępne zasoby, aby to powstrzymać, nawet jeśli uzależnienie jest bolesną rzeczą do powstrzymania, masz zasoby, aby to powstrzymać. Ale musisz znaleźć powód, dla którego to robisz, a po drugie, musisz znaleźć powód, aby przestać i całkowicie to zatrzymać. Widzisz tutaj, co mówimy?

Gość: Tak. I nawet jeśli wiem, co mam kilka pomysłów na temat niektórych przyczyn, znalezienie tego i zrozumienie tego nie wydaje się wystarczające, aby przestać tylko rozumieć powody. Nie wiem jak leczyć.

Shoshanna: Więc nie znalazłeś przyczyny. Szukamy tutaj związku przyczynowego na bardzo głębokim poziomie, na który trzeba spojrzeć. Widzisz, ponieważ zastąpiłeś ten nawyk patrzeniem na przyczynę.

Gość: OK. A kiedy poznam tę przyczynę, jak to uzdrowić lub przekształcić?

Shoshanna: Sprawdź z nami, kiedy znasz przyczynę.

Gość: Tak naprawdę nie chcę się nim dzielić w sieci. Może powinienem ustawić prywatną sesję.

Shoshanna: Tak. Możesz, jeśli chcesz, ustawić sesję prywatną, ale możesz także skorzystać z systemu e-mail Shoshanna Shares i zadać tam pytania, jeśli chcesz.

Gość: OK.

Shoshanna: Namaste, droga siostro.

OWS: Mamy tu również coś do dodania. Odkryliśmy, że wszystko, co mówi Shoshanna, jest bardzo dokładne. Istnieje również blokada w piątej czakrze, w obszarze centrum woli, w centrum gardła, i to jest blokada energetyczna. To powstrzymuje cię przed okazywaniem swojej woli nad tym. Jest takie powiedzenie: „jeśli istnieje wola, istnieje sposób, ale jeśli nie ma woli, nie ma możliwości.” W tej chwili wydaje się, że nie masz tutaj woli, aby ją przezwyciężyć.

Shoshanna mówi [musisz], że musisz mieć powód, dla którego chcesz to przezwyciężyć, zanim to pokonasz. Musisz przyjrzeć się temu bardzo uważnie i zrozumieć, gdzie ta blokada znajduje się w Twoim Centrum Woli.

Następnie zrób wszystko, co konieczne, aby usunąć tę blokadę. Może to być regresja przeszłego życia. Może to wynikać z użycia kryształów. Jeśli masz skłonność do kryształów, możesz wykorzystać pewne kryształy, które będą działać w tym obszarze Piątej Czakry, umieszczając je na obszarze gardła.

To może pomóc to złagodzić, ale dopiero wtedy, gdy stworzysz tutaj wolę, aby to przezwyciężyć. Po aktywacji testamentu bardzo łatwo jest znaleźć narzędzie, które przeniesie Cię na następny poziom.

Shoshanna: Zgadza się.

OWS: Nawet hipnoza może być pomocna. Ale nie dopóki nie będziesz gotowy, aby z niego skorzystać. W porządku?

Gość: OK, dziękuję.

OWS: Tak. Czy są jeszcze jakieś pytania, zanim zwolnimy kanał? Nic więcej?  

Shoshanna, masz coś do dodania na końcu?

Shoshanna: W tej chwili nie mamy wiadomości.

OWS: Bardzo dobrze.

Jedyną rzeczą, którą musimy się tutaj podzielić, jest ciągły rozwój. Nie pozwólcie, aby rzeczy, które dzieją się na świecie, stały się częścią waszego świata. Oddziel się od tego tak bardzo, jak tylko możesz. Bądź w chwili TERAZ jak najwięcej. Ponieważ jeśli przebywasz w przeszłości lub ciągle szukasz tego, co nadejdzie w przyszłości, to odmawiasz sobie chwil radości, które możesz mieć TERAZ w tej chwili TERAZ. Tak byśmy wam powiedzieli.

A kiedy przyjdziecie razem na następny Advance, będzie o wiele więcej, niż otrzymacie, to będzie, jak mówicie, „głowa się kręci”. Ok?

Shanti Pokój z tobą. Być tym jedynym.

Leave a Reply