19.10.20 – Prawdziwe znaczenie bycia „Urodzonym Ponownie”

Starożytne przebudzenia – przygotuj się na zmiany
Sunday Call 19.10.20 (St. Germain, KaRa, OWS, Shoshanna)
James i JoAnna McConnell

SAINT GERMAIN (prowadzony przez Jamesa McConnella)

Jestem Saint Germain. W tej chwili przychodzę z tym, co uważamy za bardzo ekscytujące wieści.

Wiadomości, które budują już od dłuższego czasu. Słyszeliście wiele rzeczy w ciągu ostatnich lat, miesięcy, tygodni i dni. Wiele rzeczy prowadzi cię do przekonania, że ​​twoje życie się zmienia i zmieni się w dramatyczny sposób. To prawda. Zmienią się w dramatyczny sposób.

Ale zawsze pamiętajcie, że jeśli zmiany te nadejdą, muszą najpierw wejść w TERAZ. Musi zawsze znajdować się w chwili TERAZ. Ponieważ chwila TERAZ jest piątym wymiarem. A im więcej możesz znaleźć się w tej chwili TERAZ, będziesz w tych wyższych wibracjach, w wyższym czwartym i piątym wymiarze.

Słyszeliście wiele rzeczy. Wiele wiadomości, które pojawiły się w ostatnim czasie. Wiele prognoz. Wiele osób to powiedziało. Wiele źródeł wywiadu ujawniło się i powiedziało, że tak się stanie, albo to nastąpi. My sami, bracia Wielkiego Białego Bractwa, wasi galaktyczni przyjaciele, bracia i siostry, Agarthans, wszyscy mówimy, że dramatyczne zmiany wkrótce nadejdą do was, aby was spotkać tutaj na Ziemi.

Aż do tego momentu patrzysz i nie widzisz jeszcze dramatycznych zmian. Ekscytujące wieści, które jestem tutaj, aby wam przekazać, o które zostałem poproszony, są wiadomościami, że bardzo dramatyczne prawdy mają się pojawić pod wieloma różnymi względami. Te domino, które zostało wypowiedziane, które zaczną spadać, jedno raczej duże domino wkrótce upadnie. Może mieć formę ogłoszenia. Może przybrać formę po prostu zachodzącego doświadczenia. Nie, jeszcze nie będzie to wielkie odkrycie nadchodzące na niebie. Ale przyjdzie to jako główne objawienie w kategoriach nadchodzącej prawdy, w świetle ciemności oświetlonej światłem. Ci, którzy wciąż kucają w ciemności, w cieniach, muszą teraz wystąpić i przedstawić te prawdy szerszej publiczności jako całości, nie tylko Lightworkers i Lightwarriors, którymi jesteście wszyscy, ale także osobom spoza was.

Ci, którzy wciąż są w stanie snu, ale wkrótce obudzą ich coś dramatycznego. Nie możemy oczywiście dać ci tego, co to będzie, ale dla wielu, a nawet dla tych, którzy czekali wyczekująco na te różne rzeczy, będzie to zadziwiające. Nawet ci z was nie będą tak zaskoczeni, ale znajdą radość głęboko w waszych sercach.

Ponieważ moment przebudzenia zbliża się teraz bardzo blisko, przebudzenie ludzkości na całej planecie. Oczywiście nie wszyscy się obudzią.  Ale to nie twoja sprawa. Wasza troska będzie dotyczyć tych, którzy są gotowi obudzić się, tych, którzy sięgają do Światła i chcą coraz więcej tego Światła, chcą, aby coraz więcej tych informacji było dzielonych, prawdy, którą znacie od pewnego czasu, będą też chcieli tych prawd.

To właśnie bardzo, bardzo szybko nadejdzie na całą planetę. Najpierw tutaj, w tym kraju, w Stanach Zjednoczonych, w Republice Stanów Zjednoczonych (to, moi przyjaciele, jest wskazówka), wszystko to wkrótce się pojawi. A gdy się zacznie, stanie się lawiną, o której mówiono wiele razy. Lawina, która będzie nadal nabierać rozpędu i zabiera całą ciemność wraz z nią, która następnie zostanie oświetlona przez Światło. Ciemność nie może dłużej pozostawać w ciemności, w cieniach. Cienie muszą być oświetlone.

Zostało napisane, zostało powiedziane wcześniej, a teraz są te czasy, kiedy ty, ci z was, którzy zgłosiliście się tak dawno temu, są te czasy, na które czekaliście, na które przygotowywaliście się i że pomagamy cię przygotować. Ale na razie, jak to się mówi, jeszcze nic nie widziałeś. Ale ty będziesz.

Jestem Saint Germain i zostawiam was teraz, wiedząc, że wiele rzeczy w zakresie przedsięwzięć finansowych, które były w toku, wkrótce się ujawni. Nie oznacza to, że z dnia na dzień staniesz się bogaty – to nie jest plan. Nie planujesz nagle znaleźć się w bogactwie. Plan ma przynieść światu równowagę. A wy, ci z was, w dużym stopniu przyczyniacie się do przywrócenia tej równowagi ludzkości.

Zostawiam was teraz w pokoju i miłości i przekazuję pałeczkę innej osobie, która chce z tobą porozmawiać.

Pokój i miłość niech będą z wami wszystkimi. I niech Fioletowy Płomień będzie nadal usuwał całą ciemność, nie tylko w każdym z was, ale także we wszystkich wokół was.

KaRa (prowadzony przez Jamesa McConnella)

Jestem KaRa.

Doceniam, jak zawsze, możliwość bycia z tobą, dzielenia się z tobą.

Aby lepiej zrozumieć to, o czym mówiłem wcześniej przez Ashtara, o ujawnieniu i tym, jak bliskie jest teraz ujawnienie. Ujawnienie projektu jest bardzo bliskie. To się stanie. To się dzieje. I zostało już powiedziane, teraz przedstawiamy wam informacje. Ale nie chodzi tylko o ujawnienie, że przyszedłem z tobą porozmawiać, ale także o inne projekty, które są w trakcie realizacji.

W szczególności jedno, co nazywamy Project Masterpiece. Projekt zbliża się do kulminacji. I to jest zaokrąglenie, można powiedzieć, sprowadzenie tych, którzy są w cieniu, jak dał Saint Germain, do Światła. Wyjdą na światło prawdy wiedzy. I tak, aby na całej planecie zaczęły rozumieć, co się stało, co działo się przez tysiące lat, a co teraz osiągnie punkt kulminacyjny, koniec.

Jak kilka razy temu powiedział ci archanioł Michał, mówił ci o grze, w którą nie trzeba już grać. I teraz mówimy to samo. Wyciągnij rękę do swoich braci i sióstr i pomóż im również nie brać udziału w grze.

Pomóżcie im w przygotowaniu się do przyjęcia prawdy, która się objawia. Kiedy światło zostanie przeniesione, będą oni również gotowi, tak jak ty, tak jak teraz, aby zaakceptować prawdę, przyjąć Światło do swojego życia. Ciemność nie może dłużej panować nad wszystkimi ludźmi na planecie. Stracili kontrolę, a Project Masterpiece polega na odebraniu tej kontroli.

Nie przejmujemy tej kontroli. Jesteśmy tutaj, aby ułatwić ten proces. My, Plejadianie, Syryjczycy, Andromedanie, wszyscy, którzy jesteśmy tutaj, aby pomóc w tym procesie, wszyscy gramy nasze role, tak jak wy wszyscy gracie swoje role.

I te części łączą się coraz bardziej, tak że wszystkie różne działania, wszystkie machinacje, które działają razem, aby doprowadzić cały projekt do kulminacji, kulminacji, crescendo. O to w tym wszystkim chodzi.

Możesz na to patrzeć jak na duży kawałek maszyny, a wszystkie koła zębate, koła, które pomagają poruszać maszyną, przenoszą energię przez maszynę. I każdy z was jest jednym z tych trybików, jest jednym z tych elementów, które są potrzebne do utrzymania maszyny w ruchu.

Maszyną jest tutaj oczywiście wszechświat. Wszechświat, galaktyka, układ słoneczny, ziemia i wszyscy na ziemi. I zawsze pamiętajcie: jesteście na ziemi, ale nie z ziemi. Nie bądźcie z planety. Po prostu bądź tutaj teraz, abyś mógł pomóc w tym procesie, gdy Projekt Masterpiece będzie się rozwijał. I wszystko, co tam jest, musi zostać upublicznione. Nadchodzące planetarne wojska o to właśnie chodzi.

I tak, obejmuje system finansowy. Obejmuje wiele aresztowań, które muszą zostać przeprowadzone, ponieważ muszą zostać zgłoszone. Prawda musi zostać ujawniona. Prawda zostanie ujawniona. Wszyscy poznają prawdę, gdy się pojawi. A wy, moi przyjaciele, jesteście prawdą, aby wystąpić.

Jestem KaRa i pozostawiam was teraz w tym miejscu, aby kontynuować przygotowania. Przygotujcie się na światło prawdy, które stanie się znane na całej planecie.

Cały mój pokój i miłość niech będzie z wami wszystkimi

Q and A – Pytania i odpowiedzi

JEDEN KTO SŁUŻY – OWS- (prowadzony przez Jamesa McConnella)

Om, mani, padme, hum; om, mani, padme, hum, hum, hum. Pozdrowienia dla ciebie.

Ten, który tu służy. Możesz teraz wyłączyć wyciszenie swoich telefonów, a my możemy przejść dalej i odpowiedzieć na pytania, jeśli masz pytania.

Zauważyliśmy tutaj w różnych ramach czasowych, że twoje pytania stały się znacznie bardziej dostosowane do wibracji, w które się wprowadziłeś. Nie są już pytaniami tego, który się budzi. Są to teraz pytania tych, którzy się obudzili. To zasadnicza różnica tutaj.

Tak bardzo lubimy te pytania, ponieważ kiedy zadajesz niektóre z tych rodzajów pytań, możemy następnie rozwinąć lub objaśnić te pytania i coraz bardziej przybliżać Światło. I o to w tym wszystkim chodzi, przepuszczając Światło: przez wasze serca i poprzez wasze umysły oraz połączenie serce-umysł. Łącząc to wszystko, aby cała planeta, galaktyka i układ słoneczny zostały oświetlone przez Światło, przez miłość, przez świadomość wyższych wibracji.

Czy masz teraz pytania do Tego, który służy i Shoshanny?

Gość: Tak, cześć Ten, który służy i Shoshanna.

OWS: Tak?

Gość: Przede wszystkim chciałbym Wam wszystkim podziękować za piękne słowa, które ciągle powtarzaliście, jedno po drugim, że po prostu uwielbiam słyszeć i desperacko na nie czekałem. Dziękuję ci za to.

Ale moje pytanie brzmi: zauważyłem, że częstotliwość Schumanna szalała w ostatnim tygodniu. Więc jeśli dobrze rozumiem, czarne linie oznaczają zmianę linii czasu. Proszę popraw mnie jeżeli się mylę. I jestem ciekawy, czym są białe, ciągłe linie. I wtedy zauważyłem, że mieliśmy okres około 24 godzin, który był całkowicie czarny w tym tygodniu i chcę wiedzieć, co się dzieje.

OWS: To, co zamierzamy wam powiedzieć, to nie tyle bezpośredni związek z rezonansem Schumanna, ale stosunek do całej wibracji, która rośnie na całej planecie.

Ci z was to czują. Możesz poczuć to tutaj, kiedy te energie wchodzą. I my to widzimy. Widzimy to w płomieniu, który płonie w każdym z was. I pali się coraz jaśniej, nie tylko wśród was, Lightworkers i Lightwarriors, społeczności Lightworker, ale także dla wielu, wielu innych, którzy teraz budzą się w wyniku tego.

Słyszałeś wcześniej o swojej rozmowie w sytuacji, gdy ta była w sytuacji muzycznej (jeśli nazywasz tę muzykę). Ale cokolwiek to było, było w takiej sytuacji i była tam miłość. Była tam troska. W całym zamieszaniu wokół nich panowała świadomość bycia w oku burzy. A więc w tym obszarze, co nazywacie „jamą”, tych, którzy szaleli i szaleli, a energia tak wzrosła, nie w kategoriach wyższych wibracji, które można by pomyśleć w kategoriach wyższych wibracji. Ale w tym była miłość, był czas na pomoc i służenie innym tam. I o tym mówimy. To się tutaj zmienia.

A twój rezonans Schumanna jest do tego podobny. Wskazuje, że ta zmiana ma miejsce i jest poprawna pod względem przesunięcia linii czasu, tak, tak właśnie było. A energie stają się coraz silniejsze i będą coraz silniejsze. Przygotuj się na to.

Słyszeliście także w kontekście ostrzeżenia, nadchodzącej ciemności. Nie twierdzilibyśmy, że to ciemność, ale jest to światło, które nadchodzi, aby oświetlić ciemność. Właśnie to tam podano. Z pewnością nigdy nie powiemy, abyście się bali lub nie oczekiwali, że coś nadejdzie. W niektórych przypadkach można to uznać za negatywne.

Ale to tutaj, jak powtarzamy wiele razy, musisz zapiąć pasy bezpieczeństwa, ponieważ Kansas, tak jak ją znasz, idzie na pożegnanie, rozumiesz? To jest stare oprogramowanie, o którym mówimy. Oczywiście nie sam Kansas nigdzie się nie wybiera, ale programowanie, stare sposoby, znikną, tutaj, coraz bardziej, w miarę jak coraz pełniej wejdziecie do wstąpienia, tutaj.

Shoshanna, wiemy, że tu czekasz. Przepraszamy za tyle czasu. 

Shoshanna: (Prowadzona przez JoAnna McConnell):

Wyjaśniłeś to bardzo dobrze. I mamy dla ciebie perspektywę, droga siostro. Czy możemy podzielić się naszą perspektywą?

Gość: Tak, dziękuję.

Shoshanna: To, co dzieje się wokół ciebie, jest przyczyną i skutkiem. Istota, którą jesteś, człowiek odcień nasycony Źródłem, który jest źródłem, który jest boskością, która została przekazana tej duszy na długo przed wcieleniem się w istotę znaną jako człowiek, jest przyczyną.

Kiedy rozpoznajemy jako ludzie, że to, co dzieje się poza nami, najpierw było w nas, wtedy znamy naszą moc. Kiedy więc patrzysz na siebie z zewnątrz na zdarzenia zewnętrzne, możesz być pewien, że te wydarzenia zaczęły się w tobie i że ich rozpoznanie jest spowodowane tym, że budzisz się na te zdarzenia jako istota przyczynowa. Mamy nadzieję, że to pomoże. Namaste.

Gość: Tak, ale myślę, że muszę coś wyjaśnić. Myślę, że myślałem o rezonansach Schumanna jako zapowiedziach, jakie energie zbliżają się do nas i ich intensywności. Ale wydaje się, że oboje mówicie, że są pomiarem tego, co pochodzi z ziemi. I myślałem, że to pochodzi z niebios.

Shoshanna: To wszystko jedno. To wszystko jedno i to jest kłopotliwe dla większości. Możemy wam powiedzieć, że wszystko jest jednym, że ktoś czerpie z następnego, czerpie z następnego, czerpie z następnego. Że jest to przepływ energii, który jest tworzony przez niego. I ta obejmuje wszystkie multiwersy, galaktyki, wszechświaty, a TY i planetę.

Rezonans Schumanna jest wynikiem tych wszystkich rzeczy i widzimy, że jest to powiększenie przyczynowości głównie ludzi. Tak więc ludzie, gdy przodują i przekraczają swoje trójwymiarowe, świadome ja i przechodzą obok tego, podnosi Schumann. Widzisz to?

Gość: Tak Czy więc słuszne jest to energetyczne połączenie wszystkiego, które można by uznać za energię toroidalną lub serpentynową?

Shoshanna: Tak, tak, jesteś. A ty jesteś naukowcem, nasza droga siostro.

Gość: (śmiech) Nie, nie myślę o sobie w ten sposób (śmiech).

Shoshanna: Cóż, nasza droga siostro, toroidalny jest terminem naukowym, który większość nawet nie zrozumie o czym mówisz, ale tak, to prawda.

Gość: Tak, dlatego powiedziałem również serpentynę, którą można by nazwać spiralą.

Shoshanna: Tak.

Gość: I składa się w sobie, i tak, bardzo płynie. Powiedzmy, że płynie.

Shoshanna: I musisz zauważyć, kiedy mówisz w tych terminach, że sama Galaktyka Drogi Mlecznej ma kształt toroidalny.

Gość: Tak Jest wszędzie w naturze. Jest w całym stworzeniu.

Shoshanna: Mówi się o Kwiacie Życia.

Gość: Racja. Tak. Dziękuję. Doceniam cały czas i dla moich braci i sióstr za znoszenie moich wielu pytań (śmiech). Dziękuję Ci bardzo. Kocham was wszystkich.

Shoshanna: Namaste, Drogi.

Gość: Namaste.

OWS: Cudownie. Cudowne i cudowne pytania. Czy są jeszcze jakieś pytania?

Gość: Ten, który służy. Chcę tylko skomentować. Podczas tej astralnej podróży, gdzie otrzymałem ostrzeżenie. Musiałem iść z tym tak szybko, że pominąłem tę część, że tak naprawdę, kiedy leciałem, i obszary, które byłyby przerażające, były jak pluszowe misie i nadal śpiewałem i tańczyłem, i nie było strachu. Podczas mojej podróży astralnej napisano, że mamy być przygotowani na wszystko, co może nadejść, i że nie powinniśmy się bać. Chcę więc wysłać to później wszystkim i naprawdę możesz przeczytać całość. Ale ja też to rozumiem. Po prostu zapinamy pasy bezpieczeństwa i kontynuujemy życie. Żyj swoim życiem, bądź szczęśliwy, raduj się i nie martw się o żadne przeszkody, które mogą się pojawić, ponieważ nie mogą nam zaszkodzić.

OWS: To prawda. Miej oko na burzę.

Shoshanna: Mamy tutaj coś do podzielenia się.

OWS: Tak?

Shoshanna: Czy możemy podzielić się naszą perspektywą, droga siostro?

Gość: Tak

Shoshanna: To, co zostało ci dane, jest dla ciebie osobiste. Chodzi o ciebie. Chodzi o twoje życie. Chodzi o to, jak poczyniłaś postępy, jak postrzegasz świat, jak przyczyniasz się do świata, jak przekraczasz świat. To jest dla ciebie osobiste i dotyczy wszystkich. Ale musimy wam powiedzieć, a możecie już być tego całkowicie świadomi, to, że te wiadomości są dla was. Namaste.

OWS: Tak.

Gość: Dziękuję

OWS: Bardzo dobrze. Czy są jeszcze jakieś pytania?

Gość: Tak, cześć.

OWS: Tak.

Gość: Mam marzenia. Nie pamiętam szczegółów. Ale wraca do Atlantydy, a Atlantyda jest jednym z wcieleń, które pamiętam, znowu nie szczegółowo, ale pamiętam pewne rzeczy, które miały miejsce. Niedawno czytałem również przekazane wiadomości, które również odnoszą się do Atlantydy, upadku Atlantydy, co tam się wydarzyło. W tym momencie jesteśmy w pewnym sensie, więc wykonujemy pełny krąg i przechodzimy w pewien sposób do automatycznej korekty tego czasu. Czy możesz coś z tym porozmawiać i jak to naprawdę ma związek z tym, gdzie teraz jesteśmy?

OWS: Upadek Atlantydy, o którym mówisz, trwa nadal, raz za razem, pod względem nadchodzących cywilizacji i upadków cywilizacji. I zdarzało się to w kółko, nie tylko tutaj na tej planecie, ale wiele planet i galaktyk ad infinitum, nieskończoność, tutaj. To się zdarzało w kółko.

W tym miejscu siły ciemnych ponownie zaplanowały to samo. Planowali to osiągnąć. Oczywiście, że przeżyją, przetrwają, a reszta ludzkości zginie, tak jak miało to miejsce na Atlantydzie, w Lemurii, i zaplanowano, że to się powtórzy.

Ale oczywiście, co mówisz? „Najlepiej ułożone plany myszy ludzkich często mylą się”, prawda? W związku z tym tutaj nie było dozwolone. Najwyższy Stwórca powiedział „wystarczy”. Ziemia, sama Gaia, wyciągnęła rękę do braci i sióstr i poprosiła o pomoc. I nadeszła pomoc. A te rzeczy, które miały się wydarzyć, teraz się tutaj nie wydarzą. Katastrofa, jak wiecie, wszystkie katastrofy i wszystko inne, przepowiednie biblijne i inne dzieła nie będą miały miejsca. Więc nie przejmuj się tym.

Ale chodzi tu o harmonogramy. Oś czasu została przesunięta na tyle, że rzeczy, które zostały zaplanowane przez te mroczne siły, nie będą. W porządku?

Shoshanna: Droga Siostro, możemy się z tobą podzielić?

OWS: Pewnie.

Shoshanna: Widzieliśmy coś, co ci ujawnimy, i możesz być tego całkowicie świadomy.

W swoim życiu za życia Atlantydy byłeś częścią rady. Możesz to wiedzieć. Miałeś oznaczenie, jakbyś był księżniczką. To ty doradzałeś. Ludzie nie słuchali. Nie słuchali cię. Grasz teraz w ten uniwersalny język, który znasz jako „język lekki”.

Film, który tak bardzo Cię pociąga, przepraszamy, ponieważ ten, przez który rozmawiamy, JoAnna, ma pustą głowę i nie może zapamiętać nazwy filmu i przekazać nam go …

OWS: „Przybycie”.

Shoshanna: „Przylot”. Tak. Pamiętasz, jak cię to pociągało?

Gość: O tak.

Shoshanna: Pamiętasz, jak szarpała cię za serce? I teraz zajęliście swoją pozycję i siedzicie z tym językiem, który został dany innym, aby obudzić ich do lepszego zrozumienia tego, kim oni są i gdzie ich serce musi być, aby przejść do wstąpienia.

Więc grasz bardzo ważny rzut. Ale ta rolka pochodziła z tego życia i trwa teraz w tym życiu, więc Bierzcie to BARDZO POWAŻNIE i wiedzcie, że wy, ponieważ jesteście tak kochający i tak integralni, z taką integralnością, że zostaliście ponownie wybrani, aby urzeczywistnić to w ludzkości .

Oto, czym musimy się z tobą podzielić, droga siostro. Namaste.

OWS: Dodalibyśmy tutaj, że jak powiedziała Shoshanna, wtedy nie słuchali. W tej chwili okazuje się, że oni też nie słuchają, ponieważ nie rozumieją. Ale to nie ma znaczenia.

Musisz dalej robić to, co robisz, ponieważ to bardzo ważne, abyś przyniósł, nie tyle słowa tutaj nie są ważne, ale wibracja w tych słowach jest ważna, tutaj wibracja, świadomość, która przychodzi z to.

Ponieważ byłyby brane pod uwagę w kontekście pobierania. I każdy, kto słyszy te słowa, przechodzi przez ten język, którego nikt nie wie, co to jest, wchodzi w nie niezależnie, nawet jeśli nie ma świadomego zrozumienia, co to znaczy.

Ktoś może spróbować wyjaśnić, co jest podane, ale nawet nie zbliży się do twojego języka angielskiego, aby zrozumieć, co to jest. Po prostu trzeba to poczuć. Trzeba po prostu sięgnąć w głąb siebie, aby mieć pełne zrozumienie tego, co tu przynosicie, dobrze?

Gość: Fantastycznie. Dziękuję, doceniam to.

Shoshanna: Czy możemy zaoferować Ci inną perspektywę sugestii?

Gość: Tak, proszę.

Shoshanna: Chcielibyśmy, abyście rozważyli, kiedy ofiarowujecie się innym i wprowadzacie ten lekki język, że istnieje preambuła do waszego dyskursu, że powiedzielibyście ludziom – być może trzeba to bardzo często powtarzać – że to język, który przyniesiesz, nie jest językiem, który mózg może przetłumaczyć.

OWS: Tak.

Shoshanna: Że tego języka nie można zrozumieć za pomocą mózgu. Że muszą nauczyć się słuchać sercem i otworzyć swoje serce, aby słuchać ORAZ CZUĆ to, co mówi im język, a następnie pozwolić im się dzielić. Ale przekazanie im tego przesłania przed twoim dyskursem pomoże im otworzyć serce i słuchać go, a nie głową. Czy to ma dla ciebie sens, droga siostro?

Gość: O tak, bardzo. Dziękuję Ci bardzo.

Shoshanna: Namaste.

OWS: Bardzo dobrze. Czy są jeszcze jakieś pytania?

Gość: Mam pytanie.

OWS: Tak.

Gość: Dziś rano usłyszałem wiadomość od Arkturskiej Rady Dwunastu w sprawie masowych lądowań i że harmonogram tego wydarzenia został przesunięty w górę. Nie mówiło ile, ale ta masa krytyczna zbliżała się. W każdym razie chciałem wiedzieć, czy to ma coś wspólnego z tym, a jeśli szukamy ujawnienia informacji, czy patrzymy na następne tygodnie, następne miesiące? Dziękuję Ci.

OWS: Oczywiście nie możemy podać takich dat ani godzin, ale możemy powiedzieć, że odpowiedź na twoje pytanie brzmi „tak”. Został przeniesiony w górę. Odnosi się do tego, co przekazała KaRa, Project Masterpiece, a także Project Disclosure, a także innych projektów, które również są w toku. Wszystkie prowadzą w pewnym momencie do czegoś, co nazywacie „masowymi lądowaniami”.

Ale te masowe lądowania nie mogą się zdarzyć, dopóki Projekt Masterpiece nie zostanie ukończony. Innymi słowy, tutaj muszą zostać usunięte siły ciemności. Dano im wiele możliwości, po sposobności, po sposobności zwrócenia się do Światła. Wielu to uczyniło, ale wielu nadal tego nie zrobiło. Tutaj już nie będzie długo czekać.

Ci z waszych przywódców, ci, którzy są w stanie wprowadzić te zmiany do przodu, ci w waszym Sojuszu, pracują bardzo sumiennie, bardzo ciężko, a czasem nawet tracą życie, aby wprowadzić te potrzebne zmiany na planetę. Powiedzielibyśmy, że o to tu chodzi. Shoshanna, chciałbyś coś dodać?

Shoshanna: Musimy zadać pytanie. Droga Siostro, czy możemy zadać ci pytanie?

Gość: Jasne.

Shoshanna: Co chcesz ujawnić, czego jeszcze nie wiesz?

Gość: Po prostu chcę, żeby to zostało ujawnione wszystkim, to wszystko.

Shoshanna: Czy możemy podzielić się z Tobą tą perspektywą?

Gość: Oczywiście. Tak proszę.

Shoshanna: Ważne jest, aby wszyscy, którzy są we Wspólnocie Światła, zrozumieli swoje zrozumienie. Uznają, że są w pełni świadomi wszystkiego i nie muszą czekać na rząd, osoby lub grupę, aby ogłosić ujawnienie. Gdybyście wszyscy zaczęli być teraz. że wszystko jest ujawnione w tym momencie. i że jesteś w pełni świadomy i świadomy wszystkiego, co się dzieje, nie będziesz musiał szukać zewnętrznego zrozumienia, ponieważ jest ono w tobie. Ty wiesz wszystko. Chodzi tylko o uznanie swojej wiedzy i nie staranie się od innych wiedzieć, co się dzieje.

Nie wyjaśniamy tego, ale powiemy ci, że wiesz, co się dzieje, a jeśli frustruje Cię to, że inni tego nie rozumieją, jest to lekcja dla ciebie. Zobaczysz?

Gość: OK. Dziękuję Ci.

Shoshanna: Czy to ma dla ciebie sens, droga siostro?

Gość: Absolutnie. Myślę, że wszyscy jesteśmy w tym samym miejscu.

Shoshanna: Tak. Namaste.

Gość: Dziękuję

OWS: Tak. Czy będą jeszcze jakieś pytania?

Gość: Chcę porozmawiać.

OWS: Tak?

Gość: To pierwszy raz, kiedy słyszę termin „arcydzieło”. Czy mógłbyś wyjaśnić to nieco dalej?

OWS: Potrzeba wyjaśnienia, co to oznacza, nie jest ważna, ponieważ jest to tylko termin, który został tutaj podany dla tego konkretnego projektu. Ale w tym projekcie chodzi o położenie kresu tym, którzy nadal próbują powstrzymać sytuację. Coraz bardziej doszli do wniosku, że są skończeni. Nie mogą dalej powstrzymywać rzeczy, nawet jeśli podejmują próby tu i tam, aby to zrobić, myśląc, że w ostatniej chwili, w ostatniej chwili, zostaną uratowani przez przybywających z wysoka, przybywających z gwiazd z długich temu, kto wróci, aby im pomóc. Oni nie są. Nie nadchodzą i tak się nie stanie. Chodzi więc o to, aby wprowadzić ją w te siły, które powstrzymywały Światło tak długo, jak to robią. W porządku?

Gość: OK. Dziękuję Ci.

OWS: Czy będą jeszcze jakieś pytania? Teraz musimy zwolnić kanał tutaj. Czy jest jeszcze jakieś pytanie?

Gość: Tak, ten, który służy. Cześć piękna Shoshanna. Zarezerwowałem wycieczkę na Mt. Shasta przez dwa tygodnie od wczoraj. Potem też wysłuchałem wideo Michaela Lovea. Rozmawiali o tym, jak przygotować ciało, musimy przejść do surowej żywności i niczego nie ugotowanego, a nawet niczego zamrożonego. Chciałem tylko się zameldować, ponieważ miałem silne przeczucie, może powinienem pójść w tym kierunku, zwłaszcza z wycieczka do Mt Shasta. Zastanawiałem się, czy jest to słuszne i prawdziwe, że w tym kierunku chcemy iść, wszystko w swoim naturalnym stanie, nic z tym nie zrobione. Czy to jest kierunek, w którym chcemy zmierzać dla naszych Świetlistych Ciał?

OWS: Po pierwsze, oczywiście nie powinno tu być żadnych rzeczy. I zawsze chodzi o przejście w wyższe wibracje. A kiedy wejdziecie w te wyższe wibracje, wszystko, o czym mówicie, zatroszczy się o siebie. Ciało nie będzie już w stanie poradzić sobie z niektórymi pokarmami, które wykorzystałeś przez całe życie, a może w innych poprzednich wcieleniach. Nawet tego nie będzie chciał. Nie będzie już pragnienia cukru ani różnych rodzajów mięsa ani niczego takiego. Wszystko to zniknie samo z siebie. Mówimy to, ponieważ nie musisz czuć się winnym. Z pewnością nie odczuwajcie tutaj żadnej winy. Jeśli weźmiesz coś do swojego ciała, jeśli nie jest to do tego przeznaczone, twoje ciało powie ci. Oczyści to w jakiś sposób lub da ci pewne wskazówki, że „nie, to nie jest dla ciebie odpowiednie”. Jeśli chodzi o to, czy będzie to surowa żywność, czy cokolwiek to jest, bardziej oparty na roślinach i owocach dieta, na której możesz być, oczywiście jest lepsza, ponieważ jest to natura. Wszystko, co jest związane z naturą, jest bardzo ważne. Teraz oczywiście nie mówimy o jedzeniu mięsa zwierząt. To jest coś, co jest dość szybko, będziemy mówić coraz więcej, odchodząc. I w końcu całkowicie zniknie, ponieważ nie będzie już takiej potrzeby. A przy twoich wyższych wibracjach nikt nawet nie będzie tego chciał. Ale weź to, jak trzeba. Słuchaj swojego ciała. Twoje ciało powie ci, czego potrzebujesz. Shoshanna?

Shoshanna: Tak, dałeś z siebie wszystko, co jest prawdą. Ale przeformułujemy nieco. Czy możemy dzielić się naszym przeredagowaniem, Droga Siostro?

Gość: Zdecydowanie. Powiemy wam, że jesteście całkowicie świadomi, jesteście tak świadomi, że umysł i ciało to jedno. Że ciało jest umysłem, a umysł jest ciałem. I że oba muszą być prawidłowo karmione. Oba muszą mieć odpowiednie składniki odżywcze, aby mogły się wyróżniać, aby przejść przez dramat, aby przejść przez niskie wibracje.

Powiemy wam, że szukanie porady u innego jest tym, w jaki sposób dowiadujemy się, że informacje już znajdują się w naszych sercach. To tylko przypomnienie. Wszystko, co czytamy, wiemy lub słuchamy, polega na znalezieniu tego w naszych sercach, aby było prawdziwe. Czy ty widzisz?

Gość: Tak, zdecydowanie. Dziękuję Ci.

Shoshanna: Więc jeśli to rezonuje z tobą, aby jeść surowe jedzenie, jeśli to naprawdę rezonuje z tobą, to musisz to zrobić. Jeśli nie, to nie. Powiedzielibyśmy, że istnieje wiele dyscyplin, zwłaszcza medycyny ajurwedyjskiej, które nakazują parzeniu warzyw, aby twój system trawienny nie był opodatkowany. Jest wiele takich, którzy nie mogą trawić surowego jedzenia. I wiele osób potrzebuje warzyw gotowanych na parze. Musisz więc znaleźć odpowiedni dla siebie.

I musisz podnieść wibrację swojego umysłu i serca, aby zaakceptować wszelkie informacje, które otrzymałeś teraz podczas tej podróży, którą masz zamiar zabrać. Ważne jest, aby przygotować zarówno umysł, jak i ciało, i słuchać serca, szczególnie tego, co jest dla ciebie właściwe. Nikt nie może ci tego powiedzieć. Czy to ma dla ciebie sens, droga siostro?

Gość: Tak. Dziękuję Ci.

Shoshanna: Tak. Namaste.

OWS: Dodajemy tutaj również, skoro już o tym wspomniałeś, ten kanał, Michael Love, channeling, w którym można znaleźć więcej informacji na temat tego arcydzieła projektu. Właśnie tutaj to się pojawiło, tak jak go znajdujemy. Możesz dowiedzieć się więcej na ten temat. Nadchodzi wiele poprawnych informacji. Z pewnością nie wszystko jest poprawne, ale nigdy w żadnej sesji channelingowej wszystko nie jest w 100% prawidłowe. To jest to, co musicie od niego brać, używając swojego rozeznania przez cały czas. W porządku?

Musimy teraz zwolnić kanał tutaj. Zanim to zrobimy, Shoshanna, czy chcesz coś dodać na końcu?

Shoshanna: W tym momencie powiemy, że to, co najważniejsze i co najcenniejsze w ludzkim procesie, to dowiedzieć się dla siebie, co jest odpowiednie dla ciebie. Dowiedz się, kim jesteś i potwierdzaj swoje dary w każdej chwili i bądź dla siebie. Nie jest ważne, co myślą inni. Nie jest ważne, co mówią inni. Najważniejsze jest, abyś w swoim sercu znalazł to, co jest dla ciebie odpowiednie. Namaste.

OWS: Bardzo dobrze. I to, co zamierzamy powiedzieć dla tej grupy, Przeważne Przebudzenia w przeważającej mierze, i to znaczy, że ta grupa została wybrana, można powiedzieć, że jest świnką morską, możemy powiedzieć tutaj, jeśli chodzi o twoje następne Advance, jesteśmy spróbuję zrobić coś, co nie zostało wcześniej zrobione: doprowadzić wibracje do takiego punktu, w którym dosłownie będziecie w tym czasie w piątym wymiarze. Udostępniliśmy to Jamesowi. Nie ma pojęcia, jak to zrobimy. Ale będziemy to robić tak długo, jak długo wasze wibracje osiągną wystarczająco wysoki poziom, i zrobimy wiele, aby doprowadzić obecnych do tego kulminacji, tego crescendo, które jest potrzebne do odczuwania wibracji wyższy piąty wymiar tutaj. Oto, co możemy teraz powiedzieć tutaj i do tego dojdziemy, idąc tutaj.

Shanti Pokój z tobą. Być tym jedynym.

Leave a Reply