19.10.06 – ANTYCZNE PRZEBUDZENIA – PRZYGOTUJ SIĘ DO ZMIAN

ANTYCZNE PRZEBUDZENIA – PRZYGOTUJ SIĘ DO ZMIAN
Sunday Call 19.10.06 (AA Michael, Aramda, OWS, Shoshanna)
JEDYNYM SPOSOBEM NA WYGRANIE GRY JEST W ogóle NIE ZAGRAJ.
Arch Angel Michael, Aramda i One Who Serves kierowane przez Jamesa McConnella

Shoshanna – Wyższa Jaźń Joanny

ARCHANIOŁ MICHAŁ (prowadzony przez Jamesa McConnella)

(Medytacja Archanioła Michała):

Ale wychodząc teraz poza to, uświadom sobie swoją szóstą czakrę, tę pośrodku czoła, Centrum Trzeciego Oka i znajdź tam swoją świadomość. Zawsze pomaga wyrównać lub połączyć energetycznie Centrum Serca lub Centrum Wysokiego Serca z twoim trzecim okiem, tą szóstą czakrą, i połączyć je energetycznie i stworzyć wir energii w twoim umyśle. Wyobraź to sobie, a twoja świadomość zostanie wciągnięta w ten wir energii, tak że teraz jesteś na czole i patrzysz przez te drzwi lub to oko na środku czoła i to, jako bramę do świata astralnego.

I pozwól sobie teraz wyjść przez te drzwi do królestwa astralnego. Wiedząc, że jesteś całkowicie chroniony przez swoją Tube of Light, Violet Flame, mój Blue Sword, Flaming Blue Sword.

Teraz chciałbym, żebyś przez chwilę sobie wyobraził. Pozwól sobie trochę tu iść i wyobraź sobie, że jesteś w łóżku. Budzisz się pewnego ranka. Kiedy budzisz się tego ranka, czujesz coś innego. Coś jest nie tak. Coś jest inne niż zwykle. Masz normalną rutynę. Ale pewnego ranka jest coś – nie to, że to nie w porządku, ale jest po prostu inne. Czujesz oczekiwanie, prawdopodobnie jak nigdy wcześniej. I wszystko milczy. Zauważ, jak cicho – żadne ptaki nie śpiewają. Brak dźwięku.

Wstajesz z łóżka. Zaczynasz swoją codzienną rutynę, cokolwiek by to nie było. Ale kiedy przechodzisz rutynę, znów zdajesz sobie sprawę, że coś jest nie tak. Coś nie jest takie, jak zawsze. Nie możesz całkiem położyć na tym palca. Potem puścić to na chwilę. Ty idź dalej. Nagle pojawia się nagle wzmożone oczekiwanie, jakby pojawiło się znikąd. Wiesz, jak te chwile ogarnia cię błogość i zastanawiasz się, skąd to się wzięło, dlaczego nagle czujesz się taki radosny, a wręcz przeciwnie. Dlaczego nagle czujesz się taki smutny i przygnębiony?

Tym razem jest to radość, i jest to zwiększone poczucie radości, pasujące lub zaczynające pasować do tych czasów, kiedy poczuliście, jak ogarnia was błogość, kiedy poczuliście jedność ze światem. W tym momencie poczułeś jedność z Bogiem i wszechświatem. I w tej chwili znów zaczynasz to odczuwać.

Tym razem jest on wyższy niż kiedykolwiek wcześniej. Ilekroć czujesz, że kroczyłeś w piątym wymiarze – wielu z was zaczyna teraz o tym mówić, że zaczynacie tam znajdować swoje kroki w piątym wymiarze lub wysokim czwartym wymiarze, pozostawiając trzeci wymiar za sobą. Zaczynasz to coraz bardziej odczuwać.

I ta chwila – poczuj to, przeżyj to, gdy idziesz teraz w piątym wymiarze, nagle wygląda to tak, jakby świat właśnie od ciebie oderwał się. To uczucie, które teraz masz. Wszystko po prostu odpadło. Unosicie się teraz na chmurach – nie dosłownie, ale symbolicznie, unosimy się na chmurach, unosimy się w błogości, unosimy się w radości, w jedności.

Teraz wszystko jest w porządku. Również w tym momencie zniknęło wszystko, o co mogłeś się martwić, martwić, cokolwiek. Nawet nie myślisz o żadnej z rodziny, o swoich bliskich. W tej chwili jest właśnie w tej chwili, teraz jest tylko ty i tylko ty. Nie jesteś samolubny, po prostu jesteś sobą. W tej chwili jesteście źródłem Boga.

Poczuj to teraz, poczuj ten wyraz twarzy. Poczuj, jak ta fala energii ogarnia cię teraz. Ta fala miłości, świadomości wypełni wasze ciało. Znowu, jakbyś chodził w chmurach, a teraz wszystko jest w twoim świecie. Wiesz również, że w tym momencie wszystko będzie odtąd w twoim świecie. Bo dwoistość jest coraz bardziej za sobą.

Doświadcz tego teraz. Poświęć chwilę, aby to poczuć, przeżyj to. A jeśli chcesz, rozejrzyj się w tej chwili i zobacz świat nowymi oczami. Jak to się zmieni lub jak zmieni się w tym momencie.

Nie będę już dla ciebie pokolorować, niż już to mam. Po prostu zobacz świat swoim nowym okiem, okiem piątego wymiaru. Wszystkie zmysły w tym piątym wymiarze. Zobacz, jak wibrujesz na najwyższym poziomie, jaki kiedykolwiek czułeś.

Teraz pozwólcie sobie zacząć cofać się, nawet jeśli chcecie teraz pozostać w tej wyższej wibracji. Czas wrócić do ciała fizycznego.

Ale wiedz, że w dowolnym momencie możesz przywrócić tę samą wibrację, którą czułeś. Możesz być tam ponownie w dowolnym momencie. Nie musi być w stanie snu. Może znajdować się w stanie świadomości na jawie, kiedy tylko chcesz.

Powróćcie teraz do swoich ciał, do pełnego stanu świadomości i krążenia, w pełni ożywieni i odświeżeni.

ARCHANIOŁ MICHAŁ (prowadzony przez Jamesa McConnella)

Jestem Archanioł Michał. Minęło trochę czasu, odkąd przeszedłem przez ten, aby z tobą porozmawiać. Ale jest to okazja, którą zawsze lubię, że mogę być wśród moich braci i sióstr, być tutaj z wami w ten sposób.

Aby móc udostępniać wiadomości, tak. Ale podzielić się prawdą. Prawda, która jest wokół ciebie. Ale w wielu przegranych nawiązuje do wielu z was.

Mówiłeś wcześniej w swojej dyskusji na temat gry i tego, jak grałeś w tę grę. I grasz w tę grę od wielu tysięcy lat. Wiele inkarnacji grałeś w tę grę, w tę grę, którą stworzyłeś.

Ty, jako kolektyw, stworzyłeś grę. Ponieważ konieczne było znalezienie różnicy, znalezienie oddzielenia od Boskiego Źródła, abyś mógł w pełni zrozumieć związek z Boskim Źródłem. I o to właśnie chodzi w tej grze.

Ale gra, moi przyjaciele, kiedy ją opracowaliście, dobiega końca. Grałeś wystarczająco długo. I twoje wcześniejsze pytanie: „dlaczego wciąż gram w tę grę?”. W nią grasz, ponieważ nie wiesz nic innego, jak tylko grać. Ale wielu z was zdało sobie teraz sprawę, że naprawdę jedynym sposobem na wygraną jest w ogóle jej nie grać. I właśnie to zaczynasz rozumieć. Po co grać w tę grę, kiedy nie musisz?

Tak, są takie programy, które musisz kontynuować: płacenie podatków, pójście do pracy, zarabianie pieniędzy – wszystkie te rzeczy, które są częścią programowania w ramach tej gry.

Ale w procesach myślenia, w procesach wyobraźni możesz coraz bardziej oddalać się od gry. Możesz myśleć: „Nie muszę już grać w tę grę. Wystarczy! I nie zamierzam grać! ”I za każdym razem, gdy mówisz to w sobie, coraz bardziej oddzielasz się od gry i od iluzji 3D. Wiemy, że niektórym z was nie podoba się termin „iluzja”.

Ale czy nie jest to złudzenie samo w sobie? Czy nie wiążesz się w tej iluzji, w tym fałszywym środowisku, które tutaj stworzyłeś? To tylko iluzja, jeśli uważasz, że to iluzja. Jeśli uważasz, że to jest rzeczywistość, to także to. To wszystko, w co wierzysz.

A jeśli uważasz, że gra się skończyła i możesz przestać w nią grać, to wszyscy jako kolektyw – co jeśli wszyscy przestaną grać jutro? Co jeśli wszyscy powiedzielibyście: „wystarczy, już nie gram w tę grę!” I wszyscy z was, wszyscy członkowie społeczności Lightworker na całej planecie, stworzylibyście rewolucję i ewolucję w tych chwilach, które zmieniłyby wszystko . Ale nie jesteście w stanie tego zrobić jako kolektyw, ponieważ nie możecie się spotkać jako kolektyw.

Tak, masz swój internet. To cudowne, że coraz bardziej zbliżamy kolektyw. Ale nie możesz dotrzeć do wszystkich braci i powiedzieć: „przestańmy grać w tę grę”.

Więc co możesz zrobić? Możesz w sobie każdego ranka, kiedy się obudzisz, powiedzieć: „Tego dnia nie będę grać w grę. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby przestać grać. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby zatrzymać programowanie, zakończyć go, podnieść moje wibracje do wyższego czwartego wymiaru, a nawet do piątego wymiaru. Znajduję radość w każdej chwili, w której się znajduję. ”

I pod tym względem, jeśli możecie to zrobić, jeśli możecie być w chwili TERAZ i znaleźć radość w tym momencie, moi przyjaciele, przestaliście grać w tę grę na ten moment. I za każdym razem, gdy będziesz to robić dalej, nie grasz już w grę. Nie jesteś już w iluzji trzeciego wymiaru. Teraz działacie w wyższych wibracjach czwartego i piątego wymiaru i pozostajecie tam coraz dłużej.

Widzicie więc, wszystko w waszej własnej mocy, aby to zrobić. Tak, prawdopodobnie nadal musisz nadal płacić te podatki. Musisz pozostać w systemie finansowym, w którym się znajdujesz. Po drodze musisz nieco zagrać w grę. Ale za każdym razem, gdy czynicie to, co sugeruję, i znajdujecie się w tej samej chwili, iw tym momencie znajdujecie radość, wtedy pomagacie nie tylko sobie, ale całej grupie na dobre opuścić matrycę.

Wielu z was opuszcza matrycę na jakiś czas, a potem wraca. I wychodzisz z niego i wracasz. Podobnie jak Neo i pozostali w filmie „Matryca” opuścili matrycę, a następnie wrócili do niej, opuścili matrycę i wrócili do niej. I w końcu udało im się to porzucić. To było wniebowstąpienie, kiedy był w stanie podnieść rękę i zatrzymać pocisk, zatrzymać opór. Był w stanie sobie z tym poradzić. Był w trakcie tego procesu wznoszenia się. To jest teraz podobne do waszego procesu wznoszenia się.

Wszystko, co nadal robisz odtąd, rób to z miłością. Zrób to ze światłem. Rób to z radością. W tym momencie. A wcześniej, nie za długo, przekonasz się, że nie musisz już grać w tę grę, że gra rzeczywiście się skończyła. I zaczyna się nowa gra, którą zaczynacie jako kolektyw. Zgadnij, kto tworzy reguły dla tej nowej gry? Ty jesteś.

Cały mój pokój i miłość niech będzie z wami wszystkimi. Nadal używaj wszystkich dostępnych narzędzi, bez względu na to, czy jest to Fioletowy Płomień Saint Germaina, mój Niebieski Płomień Prawdy, kryształy, czy cokolwiek to może być, Rurka Światła. Cokolwiek Ci odpowiada, nadal korzystaj z tych narzędzi, aby w każdej chwili wznosić wibracje.

Pokój i miłość niech będą z wami wszystkimi.

MASTER ARAMDA (prowadzone przez Jamesa McConnella)

Jestem Aramda. Od jakiegoś czasu nie wchodzę do tej grupy. Ale chwile pojawiają się ponownie, gdy wszystko, co dzieje się w twoim świecie, dzieje się z jakiegoś powodu. I wszystkie nasze statki, które tu są, wszystko, co robimy, robimy z jakiegoś powodu. Robimy to, aby pomóc procesowi, procesowi wniebowstąpienia. Wszystko kręci się wokół Ciebie. Ty, jako kolektyw, jak Ziemia, jak Gaja, ale nie tylko Ziemia, ale cały wasz układ słoneczny i cała galaktyka poruszają się do przodu. Tak jak cała galaktyka porusza się w inne obszary wszechświata, stale poruszając się naprzód.

Właśnie tak się dzieje, idziesz naprzód. Wszystko jest procesem energii i odpoczynku, energii i odpoczynku. Odpoczywałeś wystarczająco długo. Wszechświat odpoczywał wystarczająco długo.

Zbliżacie się teraz do tego punktu energii, tego punktu energii, w którym centralne słońce galaktyczne buduje swoją energię, aby móc uwolnić tę energię przez słońce, aby zejść na Ziemię, otoczyć lub otoczyć cały układ słoneczny dzięki tej nowej wyższej energii, tej nowej wyższej energii wibracyjnej.

Wszyscy jesteście teraz w tym procesie. Słyszałeś od KaRa. Słyszeliście od Ashtara i wielu innych, że my na naszych statkach kontynuujemy postępy, postępujemy z różnymi programami i projektami, nad którymi pracowaliśmy.

Zbliżamy się do końca tych programów i projektów. Było jedno po drugim: Plan A, Plan B, Plan C, D i tak dalej. Dochodzimy jednak do punktu, w którym programy i projekty dobiegną końca. Zakończą się waszym wniebowstąpieniem: wniebowstąpieniem Ziemi, która już to uczyniła z Gają, ale także wniebowstąpieniem wszystkich ludzi na planecie. I po tym wstąpieniu układ słoneczny unosi się. Wraz ze wznoszącym się Układem Słonecznym galaktyka wznosi się i tak dalej.

Tak to wszystko działa razem. Teraz wszyscy jesteście JEDENI razem, związani ze wszystkimi i wszystkim, całym życiem w całej galaktyce. I tak, nawet w całym wszechświecie wszystko rośnie wraz z tym procesem.

Tak więc daleko poza twoją najśmielszą wyobraźnię, jak bardzo ty, każdy z was, odnosicie się do tego całego procesu, w którym naprawdę wszystko jest JEDNO, a jedno jest wszystkim.

Jestem Aramda i pozostawiam was teraz, abyście nadal prosili was, każdego z was, o dalsze utrzymywanie w sobie intencji, intencji, że wkrótce spotkamy się ze sobą. Po pierwsze, oczywiście w waszych snach, w waszych stanach medytacyjnych, co już się dzieje. Ale nie potrwa to długo, zanim będziecie coraz bardziej spoglądać w niebo i oglądać nasze statki. Nie tylko ty, ci z was, społeczność Lightworker, ale wielu innych również to zrobi. Ponieważ ujawnienia na najwyższym poziomie nie można dłużej powstrzymywać. Jest to część projektów i programów, nad którymi pracowaliśmy, aby dostarczyć Ci to.

Pokój i miłość niech będą z wami wszystkimi.

Jestem Aramda.

JEDEN KTO SŁUŻY = OWS (prowadzony przez Jamesa McConnella)

Om, mani, padme, hum; om, mani, padme, hum, hum, hum. Pozdrowienia dla ciebie. Ten, który tu służy, stoi obok Shoshanna.

Zanim przejdziemy do pytania, chcemy po prostu dodać do wiadomości Archanioła Michała mówiących o grze. To jest teraz pytanie do was wszystkich. Czy nie jesteście gotowi przestać grać w tę grę? Nie jesteś gotowy, aby odpuścić i przejść dalej? Jesteś? To twoje pytanie. Jesteś gotowy? Witajcie tam. Wyłącz wyciszenie swoich telefonów.

Goście: Tak, tak! O rany, tak!

OWS: Powód, dla którego prosimy, jest taki, ponieważ kiedy mówisz „tak”, nawet jeśli nie odpowiedziałeś na głos twierdząco, odpowiedziałeś w sobie. I odpowiadając na „tak”, stworzyłeś zamiar. I ta intencja przeniesie cię teraz do dokładnie tego: aby móc coraz bardziej przestać grać w grę. Aby móc coraz bardziej wychodzić z matrycy i coraz bardziej oddalać się od matrycy.

I jak powiedział Archanioł Michał, tak, musisz nadal nieco grać, tutaj. Musisz kontynuować swoje życie i życie ze swoimi rodzinami. Ale im bardziej twoja intencja powoduje opuszczenie gry, tym bardziej ty i kolektyw opuszczacie grę. Tak się gra. Gra się głównie przez brak gry.

Czy masz teraz pytania do Tego, który służy i Shoshanny?

Gość: Tak, ten, który służy. Częścią tego doświadczenia uwalniania tej trójwymiarowej rzeczywistości jest dla mnie odczucie, a moje doświadczenie z tym polega na tym, że umysł ego mojego aspektu trójwymiarowości wydaje mi się, że kiedy uwalniam się z trójwymiarowości Uwalniam umysł ego, który jest moim aspektem 3D. Wydaje mi się, że rozpuszczam się i zintegrowałem esencję duszy z ciałem, i to jest coraz bardziej kontrolowanie lub poruszanie mnie przez to doświadczenie na płaszczyźnie fizycznej. Ale moje pytanie brzmi: czy ten aspekt trójwymiarowości mnie całkowicie zniknie?

Słyszałem może od ciebie i innych Wniebowstąpionych Mistrzów, że w piątym wymiarze umysł ego nie może już istnieć – a może po prostu zajmuje miejsce z tyłu? Czy moja trójwymiarowa jaźń nadal będzie istnieć jako aspekt jaźni rozszerzonej, jaźni jedności.

OWS: Właśnie odpowiedziałeś na swoje pytanie. Tak, twój aspekt 3D lub niższy ty, jak to mówisz, będzie nadal istniał w wyższym tobie. Możesz spojrzeć na to jako niższe ego i wyższe ego, jeśli chcesz. Ego nie znika. Nadal trwa z tobą. Ale niższe ego zostanie pokonane, jeśli chcesz, przez wyższe ego w kategoriach wyższego ja w tobie. Twój aspekt 3D będzie trwał wiecznie. Nigdy nie tracisz swojego aspektu 3D. Twój aspekt trójwymiarowości staje się częścią całości w całości, rozumiesz? Więc nie martw się, że się zgubisz.

Wielu ludzi na całej planecie czuje, że kiedy przejdą proces śmierci, przestaną istnieć i nie ma nic poza prawdą. W rzeczywistości znajdujesz swoje istnienie jeszcze bardziej niż było wcześniej, ponieważ stajesz się częścią całego wyrażenia, którym jesteś. Twój aspekt 3D będzie kontynuowany. Każdy z was będzie kontynuował.

Kiedy przechodzicie przez proces wznoszenia się i w pełni wznosicie się, wznosicie się do swojego Wyższego Ja. I stajecie się pełnią swojego Wyższego Ja. Nie żebyś nigdy nie był, ale w swoim umyśle, w jaźni niższego ego, nie byłeś częścią Wyższej jaźni, byłeś od niej oddzielny. Jednak nigdy tak nie było. I dopiero odkrywacie, że kiedy przechodzicie przez wniebowstąpienie, ponownie znajdujecie połączenie waszej Wyższej Jaźni, i to Wyższe Ja i jesteście jednym. Twoja niższa osoba 3D i twoje Wyższe Ja są jednym. W porządku? Shoshanna?

Shoshanna: (prowadzone przez JoAnna McConnell)

To trudne i złożone pytanie. Czy możemy podzielić się z tobą naszą perspektywą, droga siostro?

Gość: Tak, proszę.

Shoshanna: To, co możemy zaoferować, może być trudne do zrozumienia przez świadomy umysł, który mamy w tej chwili. Powiedzielibyśmy, że wszystkie wymiary łączą się w chwili obecnej. Nie ma różnicy w chwili obecnej trzeciej, czwartej, piątej, pierwszej, drugiej, dwunastej, dziewięćdziesiątej, niezależnie od tego, co postrzegacie jako wymiary. W chwili obecnej istnieje całkowite poddanie się i całkowita neutralność tego, kim jesteśmy. Nie ma wątpliwości, chaosu ani nieporozumień dotyczących tego, kim jesteśmy, gdy jesteśmy teraz. Po prostu jesteśmy bytem, ​​którym jesteśmy.

Rozumiem, że jest to złożona myśl dla wszystkich ludzi. Jeśli jednak możemy zrozumieć, że po prostu istnieje w danym momencie, jest to najbardziej uwalniający pomysł dla wszystkich istot. Mamy nadzieję, że ma to dla Ciebie sens. Namaste.

Gość: Tak, dziękuję. Dziękuję Ci, który służy i dziękuję, Shoshanna. To naprawdę bardzo mi pomaga.

OWS: Bardzo dobrze. Uważamy zatem, że to pytanie pomogło również wielu innym. Nie tylko ci, którzy biorą udział w tej rozmowie telefonicznej, ale wielu, którzy przeczytają to w nadchodzących czasach w kategoriach tysięcy, a nawet milionów, które napotkają te powiedzenia, tutaj te wiadomości.

Czy mamy tutaj inne pytania?

Gość: Tak, ten, który służy.

OWS: Tak.

Gość: Wygląda na to, że nie minął tydzień, kiedy nie rozmawiamy o filmie „Matrix”. Kilka dni temu pojawił się artykuł z cytatami aktora, Keanu Reevesa, który jest główną postacią w tym filmie. Chyba nigdy tak naprawdę nie wiedziałem o nim zbyt wiele. Ale byłem pod wielkim wrażeniem po przeczytaniu cytatów i powiedziałem sobie: „ten facet naprawdę to ma. Ma głowę prosto.

A potem następną myślą w mojej głowie było jego imię. W języku Anunnaki (popraw mnie, jeśli się mylę), ale „Ke” (chociaż „Ke” jest pisane „Ki”) oznacza „Ziemię”. A potem ma on imię „Anu”, co oznacza dla tych, którzy nie wiem, Anu jest przywódcą Anunnaki. Spojrzałem na jego imię i pomyślałem: „Ziemia Anu”. Moje pytanie brzmi: czy aktor, Keanu Reeves, jest jakimś ziemskim wcieleniem Anu?

OWS: Niezupełnie tak, jak to mówisz, ale z pewnością jest Wojownikiem Światła, który pod wieloma względami przoduje w wprowadzaniu zmian, które są niezbędne, aby pomóc coraz większej liczbie osób [zrobić] dokładnie to z filmu, i to znaczy wyjść z matrycy, wyjść z iluzji trójwymiarowej, wznieść się w wibracje.

I tak, to prawda, że ​​wiele razy ten film jest polecany lub coś o nim mówi. W dużej mierze dzieje się tak dlatego, że przechodzimy przez ten, James, i on ma takie powinowactwo do tego filmu. Ale jest to o wiele więcej z powodu tego, co reprezentuje ten konkretny film i jak my, jako Wielkie Białe Bractwo, zleciliśmy powstanie tego filmu. Innymi słowy, przekazywanie pomysłów tym, którzy napisali scenariusz do filmu. To jest bardzo ważne.

Jeśli chodzi bezpośrednio o twoje pytanie dotyczące Keanu. Istnieje połączenie, ale nie do końca tak, jak mówisz. Nie jest ucieleśnieniem Anu tutaj, jak się zastanawiasz. Ale istnieje długotrwałe połączenie, powiemy tutaj, połączenie energetyczne z całym tym wpływem pochodzącym z tego poziomu. Ale nie możemy przejść do dalszych rozważań na ten temat, ponieważ nie ma tu tego, aby doświadczyć tego z tobą. W porządku? Nie mogę mówić o innym, jeśli tego tu nie ma.

Gość: Rozumiem. Okej, rozumiem co mówisz. I tak rozumiem. Rozumiem coś, czego nie mówisz. Więc zostawię to między nami a mną. Ale czy mam rację, „Ki” oznacza „Ziemię”, prawda?

OWS: Tam też jest połączenie, tak. Shoshanna, masz coś, czym chcesz się podzielić?

Shoshanna: Możemy się tym podzielić, jeśli chcesz, droga siostro. Czy możemy się dzielić?

Gość: Tak, proszę.

Shoshanna: Ta, o której mówisz, wybrała to imię z powodu wibracji, które oferuje.

OWS: Tak.

Shoshanna: Ze względu na linię, którą oferuje. Tym, o którym mówisz, jak wskazał Ten, Który Służy, jest Żołnierz Światła, Wojownik Światła. Nie byłby w stanie przedstawić tego z sektora rozrywki, który oferował ten pomysł całej ludzkości, gdyby nie był częścią linii.

Musimy również skomentować to, że ci bogowie i boginie znane tobie i innym jako Anunnaki splatali swoje DNA z ludźmi. I jest wielu z was, którzy chodzą dziś po Ziemi, którzy mają to DNA w swoim rodowodzie i mogą pamiętać lub pamiętać doświadczenia, które mieli na tej planecie, które są częścią doświadczenia tych, których nazywacie Anunnaki.

Ten, który nazywacie „Keanu”, jest częścią tej linii. Namaste.

Gość: OK. Dziękuję Ci bardzo. To była świetna informacja.

OWS: Czy mamy tutaj dodatkowe pytania?

Gość: Tak, ten, który służy. Mam pytanie dotyczące snu, ponieważ powiedzieliście mi ostatnim razem, że powinienem spróbować zrozumieć znaczenie niektórych z tych doświadczeń, a czasami jestem trochę zdezorientowany, co to może być znaczenie . Krótko mówiąc, ostatniej nocy w moim śnie moja córka była w moim śnie. Była dość młoda i trochę się martwiłem, czy zapewni sobie bezpieczeństwo. Mówiłem jej, że musi być ostrożna, ufając nieznajomym. Myślę, że częścią tego snu jest po prostu moje realistyczne zmartwienie, że moja córka będzie rodzajem niewinnej duszy, jeśli wolisz.

Potem marzenie trwało, gdzie mój ojciec, który jest w Wielkiej Beyond, przyszedł, aby pomóc w rozwiązaniu problemów z tym. Wysłał kilka węży, aby pochłonęły każdy problem. Te węże miały duży, gruby brzuch. Ale martwiłem się, ponieważ teraz miałem te wszystkie węże wszędzie. A mój ojciec jest dość wyluzowanym facetem i wcale nie martwił się, że wszystkie te węże są wszędzie.

Próbuję to rozgryźć, ponieważ jeśli węże są częścią Wniebowstąpienia, to powinienem był być szczęśliwy, mając tutaj węże. Nie do końca rozumiem, co to jest. Ponieważ wiem, że węże mogą wskazywać na wniebowstąpienie, ale nie byłem naprawdę szczęśliwy, mając wszystkie węże w pobliżu. Czy możesz mi dać

OWS: Tak, możemy w tym pomóc. Ale damy ci inną perspektywę, niż może już tu miałeś.

Twoja córka nie była bezpośrednio twoją córką. To było częścią ciebie. To dziecko, możemy powiedzieć, w tobie, inna część ciebie, ta niewinna część ciebie.

Ojciec nie był twoim ojcem, jak wiesz, ale twoim Wyższym Ja, ojcem w tobie, rozumiesz?

A węże reprezentowały mądrość. I mądrość, by iść teraz do przodu. Widzisz mądrość, by iść naprzód? I może być również podobny do energii Kundalini, studni, która jest w trakcie wznoszenia się podczas waszego wniebowstąpienia.

W porządku? Shoshanna, masz coś do dodania?

Shoshanna: Tak, możemy się dzielić, jeśli chcesz, abyśmy się tym dzielili. Czy chcesz nas udostępnić?

Gość: Tak, oczywiście, tak.

Shoshanna: Zatrzymujemy się, aby spróbować dodać do tego w znaczący sposób. Wszystko, co dał Ten, Który Służy, jest tak dokładne.

Gdy słuchaliśmy twojego opowiadania o twoim śnie, mogliśmy zrozumieć i całkowicie poczuć, że części snu były częściami ciebie. A kiedy napominasz swoją córkę, aby była ostrożna, bezpieczna lub masz poczucie, że musisz ją chronić, to jest twoja wiadomość dla ciebie, że nadal grasz w program nie do końca ufający otaczającym cię ludziom. Nadal jesteście w tej pozycji, a my nie osądzamy was ani nie obwiniamy w żaden sposób za to, ale taka jest wasza pozycja na tej planecie, aby mieć jedno oko otwarte podczas snu. (Śmiech) Tak to widzimy. I wiemy, że o tym wiesz.

Drugą rzeczą jest to, jak wskazywał Ten, Który Służy, że ojciec wewnątrz, który wysłał te węże, aby chronić tych, którzy muszą być chronieni, nadal jest częścią programu zaufania, rozumiesz. A kiedy te węże zostały wypuszczone, aby chronić niewinnych, pozostały w pobliżu, ponieważ nadal istnieje część programu, która jest przerażająca i nieufna, i nie jest pewna, czy wszystko jest w porządku, rozumiesz. Więc utknęli w pobliżu.

Powiedzielibyśmy więc, że jest to bardzo ważne marzenie, aby zbadać swoje pomysły na to, na czym możesz polegać i na co nie możesz ufać, a chodzi o twoją wiarę, że wszystko jest w porządku i wszystko postępuje tak, jak powinno. Bez względu na to, o którą istotę się martwisz. Wszystko się rozwija. Wszystko jest dobrze, wszystko jest celowe. Namaste.

Gość: Wow. Dziękuję Ci. Dziękuję Ci. Mogę tylko

Shoshanna: Tak.

OWS: Tak.

Gość: Tak Ponieważ byłem, zanim położyłem się spać (porozmawiajmy o zabezpieczeniach), mówiąc, że tak naprawdę nie chcę w moim życiu wizyty takiej i takiej energii lub takiej i takiej osoby. Chyba nie zawsze tak jest, ale zawsze mam wrażenie, że są to ludzie, którzy odwiedzają mnie w moich snach, a przynajmniej czasami. Więc nie chcę tych energii w moich snach. Czy to nie jest dobra praktyka, aby tak naprawdę dyktować, aby nie mieć tych energii w moich snach?

Shoshanna: Tak. Czy możemy udostępnić pierwszy?

OWS: Tak.

Shoshanna: Droga Siostro, to trudny wszechświat.

OWS: (twierdząco)

Shoshanna: Kiedy mówimy „nie chcemy”, właśnie to otrzymujemy. Nie możemy więc mówić, że czegoś nie chcemy, ponieważ otrzymamy to, czego nie chcemy. To trudne. Musimy więc powiedzieć, aby zasugerować sobie, że:

(1) jeśli czegoś nie chcesz, stworzysz coś, czego nie chcesz.

(2) możesz zasugerować, że masz coś twierdzącego. Widzicie, więc energie, które chcecie mieć w swoich snach, to wysokie wibracje, wyższe energie, doskonałość, sny piątego wymiaru, cokolwiek, co chcielibyście zasugerować waszemu nieświadomemu umysłowi, zanim odpoczniecie, zanim zasnęcie, musicie być twierdzącym. Nie może być negatywnie,

Czy to ma dla ciebie sens?

Gość: Tak. Bardziej składałem to jak ochronę. Prawdopodobnie nie powiedziałem tego zbyt dobrze. Ale nawet przy tym zdecydowanie nie było to twierdzące, więc na pewno to zrozumiałem.

Shoshanna: Tak, to ważne. Ważne jest, aby się chronić. Nie chodzi jednak o wzywanie ochrony, ale o ochronę. Namaste.

Gość: Ahh. W porządku. Dziękuję, doceniam to!

OWS: Bardzo dobrze. Czy są jeszcze jakieś pytania? Coś jeszcze? Jeśli nic nie będzie dalej, jesteśmy gotowi do wydania kanału.

Masz coś, czym chcesz się podzielić, Shoshanna?

Shoshanna: Chcemy podzielić się tutaj czymś bardzo ważnym. Ci, którzy nie chcą się dzielić, jest w porządku, jednak jest tak wiele rzeczy, które oświecają innych, które pomagają innym zrozumieć ich własne życie, kiedy się dzielimy. Kiedy jesteśmy odważni i odważni, stawiamy się na linii i dzielimy się naszymi doświadczeniami lub naszymi zrozumieniami, w tym procesie rozprzestrzenia się światło. Światło rozprzestrzenia się, a te, z którymi jesteś połączony, połączenie jest wzmocnione. Widzicie więc, że ważne jest dzielenie się swoimi sercami i umysłami w tym procesie, aby inni mogli się tym wzmocnić. Namaste.

OWS: Tak, a my dodajemy do tego dodatkowo, za każdym razem, gdy masz pytanie, na które nie odpowiadasz, ktoś inny może mieć dokładnie to samo pytanie, a także nie otrzymuje odpowiedzi. Odpowiedź otrzymasz tylko wtedy, gdy zadasz pytanie.

Nie musi to być tylko w tym środowisku, ale ilekroć masz pytanie, jeśli nie zadajesz Wyższej Jaźni, nie otrzymujesz odpowiedzi.

Zatem „pytajcie, a otrzymacie”. Tak to działa.

Shanti Pokój z tobą. Być tym jedynym.

Leave a Reply