19.10.27 – Codziennie rano patrz w lustro i zobacz nowego Siebie ANTYCZNE PRZEBUDZENIA – PRZYGOTUJ SIĘ DO ZMIAN

Niedziela Call 19.10.27 (Sananda, OWS, Shoshanna)
James i JoAnna McConnell

SANANDA (prowadzony przez Jamesa McConnella)

Jestem Sananda. Jak zawsze miło jest być z tobą, aby móc dzielić się tymi rzeczami.

Chcę, żebyś teraz pomyślał. Chcę, żebyś myślał w kategoriach, ponieważ masz pojęcie w swoim rozumieniu, sposób myślenia, to znaczy, że przybywasz do domu.

Lub, jak podał nam James jako analogia wykorzystując ideę Sportu w meczu football i jesteś w czwartym kwartale tego meczu, który ma tylko kilka minut. Właśnie zdobyłeś przyłożenie do gry. A druga strona (oczywiście, że są to siły ciemności, tutaj, kabała), druga strona podejmuje ostatni wysiłek, aby móc strzelić gola i, jeśli nie remis, kontynuować. Mają tak zwaną „Zdrowaś Mario” lub ostatnią sztukę. Wysyłają piłkę, mając nadzieję na zdobycie ostatniego przyziemienia, aby wygrać mecz.

Ale jak wielu z was wie, Zdrowaś Mario, w tym sensie bardzo rzadko odnosi sukcesy. Ta Zdrowaś Mario upada całkowicie nieszkodliwa. Ponieważ nie mogą wygrać gry. Przegrali już grę. Gra, jak wiesz, jest prawie skończona.

Minęło już trochę czasu w wyższych wibracjach. Zdarzenie miało już miejsce przy wyższych wibracjach. Teraz trzeba to tylko rozpoznać. Nie w trzecim wymiarze, ale w czwartym wymiarze, jak ci, którzy budzą się na całej planecie, i robi to wielu, wielu innych. O wiele więcej, nawet poza społecznością Światła, ale z pewnością ci spośród 144 000 Lightworkers i Lightwarriors przebudzają się lub przebudzili. To jest klucz, klucz do wprowadzenia tej ostatecznej zmiany. Teraz jest już bardzo blisko.

Istnieją inne źródła, które określiły ramy czasowe słonecznego błysku dla zdarzenia. Chociaż zwykle nie chcemy podawać tych ram czasowych, jeden się zgłosił i mówił o tym. Taki, który pod wieloma względami jest dość dokładny. Udostępnił. Przekazał informacje. Mówił o rozbłysku słonecznym, Wydarzeniu, które ma miejsce wiosną roku 2020. A ja, jako Sananda i wszyscy z Kompanii Niebios, lub jak to nazywacie Kompanią Niebios, jesteśmy tutaj, aby wam powiedzieć teraz jest to bardzo silna możliwość. W tym momencie otworzy się okno okazji. Z pewnością, gdy wibracje wciąż rosną, czas ten można nawet przesunąć w górę; lub można go cofnąć. Wiosna następnego roku może przynieść cudowne przejście do twojego życia. I jak słyszeliście wiele razy, wasze życie już nigdy nie będzie takie samo.

Nie lubię mówić o przyszłości ani przeszłości. Wolimy zawsze mówić w chwili TERAZ. W chwili TERAZ wszyscy jesteście w wyższym czwartym wymiarze i w piątym wymiarze, kiedy znajdziecie się w tej chwili TERAZ.

Nadal jesteście w teraźniejszości, nadal koncentrujecie się na teraźniejszości i coraz częściej znajdziecie się nie tylko w piątym wymiarze. Kiedy nastąpi błysk słoneczny, nie tylko będziesz na to gotowy, ale powitasz go w błogim stanie ponad wszystko, czego doświadczyłeś wcześniej, tysiąc razy, doświadczysz tego.

Ale to od was, każdego z was, zależy, abyście nadal znajdowali te chwile, a raczej znajdowali radość w każdej chwili. Ponieważ kiedy znajdujesz radość w tym momencie, dotarłeś do celu, do którego przybyłeś i zgłosiłeś się, aby tu być.

To prawda, że nigdy nie ma ostatecznego celu. Pociąg zawsze jedzie. Zawsze kontynuujesz i kontynuujesz, kontynuujesz postęp. To się nigdy nie skończy, bo TY nigdy się nie skończysz.

Mówiłeś wcześniej w swojej dyskusji na temat wieku i „regresji wieku” lub „odnowy młodości” jest o wiele lepszym sposobem patrzenia na to. Kontynuacja młodości. Wszyscy macie taką możliwość. To jest w twoim umyśle.

Jest w ramach programowania, z którym przybyliście tutaj – nie programowania, które macie teraz, ale programowania, z którym wszyscy przybyliście tutaj, aby kontynuować, aby wiedzieć, że jesteście źródłem, źródłem twórcy w sobie. Jako źródło twórcy nie ma ograniczeń co do tego, co możesz zrobić, kim jesteś. Kiedy zdasz sobie sprawę, że istnienie, którym jesteś, nie ma granic, wtedy naprawdę wszystko jest możliwe.

Wtedy wiara zaczyna się ujawniać. A nawet więcej niż wiara, wiedza, że wszystko jest możliwe, w tym spojrzenie w lustro każdego dnia, gdy wstajesz rano. Kiedy patrzysz w lustro, widzisz to odbicie siebie. Widzisz odbicie tego, kim chcesz być. To jest różnica – czynnik różnicujący – dla was wszystkich. Zobacz Źródło Boga, gdy patrzysz w to lustro. Zobacz światło w tobie. Zobacz miłość w swojej przestrzeni serca. A odbicie, które teraz do was wróci, będzie źródłem Boga w was i będzie miało oblicze wszystkiego, czym chcecie.

Jestem Sananda i zostawiam was teraz w pokoju, miłości, harmonii, jedności i radości, abyście nadal zachowywali te cechy w sobie w każdej chwili, gdy kontynuujecie teraz postęp w rzeczywistości, kim jesteście .

JEDEN KTO SŁUŻY – OWS – (prowadzony przez Jamesa McConnella)

Om, mani, padme, hum; om, mani, padme, hum, hum, hum. Pozdrowienia dla ciebie. Ten, który służy tutaj z Shoshanną stojącą obok lub siedzącą, jak możemy powiedzieć, tutaj.

Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na twoje pytania, jeśli masz jakieś. Najpierw musisz, jak dzwonisz, wyłączyć wyciszenie swoich telefonów, a następnie możemy przejść dalej, dobrze? Jesteś gotowy?

Gość: Tak James zadał mi pytanie, ale wierzę, że Sananda już na to odpowiedział. Dżentelmen lub dama zostawili wiadomość o tym, że Cobra woła o Wydarzenie, a następnie GCR, który ma zostać wydany na Wydarzeniu, lub błysk słoneczny, mówiąc, że zostało to już zrobione na wyższych poziomach. Ale osoba pytała, w której chwili będziemy wiedzieć, że to zobaczymy. Ale wierzę, że Sananda już na to odpowiedział, mówiąc wiosnę przyszłego roku. Tak więc, jeśli chcesz coś dodać, proszę śmiało.

OWS: Globalny reset waluty [GCR], jak mówisz, oraz przeszacowanie, i wszystkie inne rzeczy, które się z tym wiążą, już się wydarzyły na wyższych poziomach i już są na miejscu, jak się znajdujemy należy go upublicznić, kiedy „czas” jest odpowiedni dla społeczeństwa, a kiedy wibracje wzrosną na tyle, aby na to pozwolić.

Jest to oczywiście część tego, co coraz więcej z was rozumie teraz, co nazywa się „kwantowym systemem finansowym”. I to zastąpi obecny system finansowy fiat kabały ciemnych sił, które nadal starajcie się trzymać, bo to jest ich życie, to wszystko, co wiedzą, to pogoń za pieniędzmi i pogoń za władzą. Ale nie będzie to już dążenie do władzy. To już nie będzie miłość do władzy. To będzie moc miłości.

A to się teraz szybko zmienia. Jak podał Sananda. Schodzisz z domu, lub jesteś w czwartej kwarcie w ostatnich minutach, i wszystkie te rzeczy, które zostały tu podane, nie tylko przez to źródło, James, ale przez wiele innych źródeł, aby zrozumieć nie tyle dokładnie czas, ale aby wiedzieć, że jest teraz w toku, jest w trakcie. I już wkrótce zaczniecie widzieć rzeczywiste wyniki tych wysiłków, nad którymi od pewnego czasu działają Siły Światła. Shoshanna, chcesz coś dodać?

Shoshanna: (prowadzone przez JoAnna McConnell)

Tutaj nie mamy nic do dodania.

OWS: Bardzo dobrze. Czy są zatem inne pytania?

Gość: Witam was oboje, umiłowany bracie i siostro. W mojej pracy z dziećmi otrzymałem ostatnio (myślę, że dostałem to, nie sądzę, że to wymyśliłem), ale wydaje mi się, że dostałem program do pracy z nimi z perspektywy zachowania modyfikacja, ale z perspektywy osobistego rozwoju i naprawdę dostania się tam, aby zmienić niektóre rzeczy, które dzieci mogą mieć przy sobie. Poprowadzono mnie także do programu nauczania dla dorosłych. Idę więc do przodu i po prostu widzę, dokąd który z nich może doprowadzić. Ale zastanawiam się, czy po tym wydarzeniu będziemy potrzebować takich rzeczy? Mam na myśli, czy powinniśmy być w ruchu, iść naprzód i zobaczyć, dokąd zmierza? Czy może będzie to tak szybka zmiana, że możemy jej nawet nie potrzebować?

Shoshanna: Czy możemy się dzielić, kochanie?

OWS: Tak, proszę.

Shoshanna: Czy możemy podzielić się z tobą naszą perspektywą, droga siostro?

Gość: Zdecydowanie.

Shoshanna: Stwierdzamy, że wasze serce jest wspaniałomyślne, że jesteś dawcą, że pragniesz, aby ludzkość była podnoszona w każdej chwili i każdym oddechu. To znajdujemy w twojej duszy i sercu. Musimy więc powiedzieć ci, co formułujesz, aby podnieść te dzieci, a ci dorośli są prekursorem wysokich wibracji. To są rzeczy, które powodują Wydarzenie. Są to rzeczy, które tworzą wyższą świadomość nie tylko w tobie, ale także w tych, na które chcesz wpływać, a zbieżność wydarzeń osiągnie kulminację z powodu tych rzeczy. Namaste.

Gość: OK. Dziękuję Ci.

OWS: Nie mamy nic do dodania. Czy masz tutaj inne pytanie?

Gość: Tak, więc powiem tylko, że zgaduję, że nawet jeśli będę pracować tylko z kilkoma, przejdzie do świadomości zbiorowej, prawda?

Shoshanna: Tak. Oczywiście. .

Gość: OK. Ponieważ to było dla mnie trochę mylące, ponieważ jak mogłeś pracować z bardzo wieloma w tych ramach czasowych.

Ale w porządku, inne pytanie, jakie miałem, to idę na Mt. Shasta w następny weekend. Zastanawiam się, jakie słowa mądrości masz w mojej podróży. Mam cały mój sprzęt zimowy. Czy masz dla mnie słowa mądrości lub kogokolwiek, kto idzie przemierzać górę lub coś podobnego?

OWS: Możemy ci powiedzieć, że jesteś sobą. Nie próbuj być niczym innym jak sobą. Bądź w tej chwili, kiedy tylko możesz, pod tym względem, w tej sytuacji, w której się znajdziesz. A kiedy jesteście w tej chwili i jesteście sobą, wtedy odkryjecie, że przyciągacie pewne rodzaje energii, których nie przyciągnęli byście, gdybyście nie byli sobą i chwilą. To możemy ci powiedzieć. Wiemy, że jest to nieco niejednoznaczne, ale ważne jest, aby tak było w tym momencie. Shoshanna, coś tu dodać?

Shoshanna: Tak, możemy się dzielić. Czy możemy się dzielić?

Gość: Zdecydowanie proszę.

Shoshanna: Uważamy, że ta wędrówka, ta podróż, którą wyruszysz, jest zwieńczeniem wielu rzeczy i twoim przeznaczeniem jest to zrobić. To, na co musisz zrezygnować lub nie zwracać uwagi, to twoje oczekiwania. Musisz iść bez żadnych oczekiwań. Oczekiwania są dla człowieka sposobem przewidzenia przyszłości, której nie można przewidzieć. Więc musimy wam powiedzieć, jak powiedział Ten, Który Służy, że łączycie się z tą górą, łączcie się ze wszystkim, co jest dla was w tej chwili. Bądź czujny w tej chwili. Oddychaj chwilą. Ale nie róbcie tego, a ostrzegamy was, wychodźcie z wielkimi oczekiwaniami wobec czegoś innego. Wszystko, co zostanie wam objawione i będzie wam objawione, jest dla was i musicie iść z tym pomysłem. Namaste.

Gość: Dziękuję Piękny. Doceniam to.

OWS: Bardzo dobrze. Czy będą teraz jakieś inne pytania?

Gość: ten, kto służy?

OWS: Tak.

Gość: Właśnie dodając do tego, o czym właśnie mówiono, wszystkie dzieci zostały uratowane w tym czasie, które były przetrzymywane przez upadłe w jaskiniach, gdziekolwiek je znalazły, i ratują je niedawno, ponieważ tak się stało wiele szkód wyrządzonych wszystkim pięknym dzieciom, czy dobroczynność ma w tym ogromny udział? Czy zabierają dzieci podczas snu do komnat uzdrawiających, ponieważ dokonano na nich tak wielu zniszczeń, czy też będą? To jest moje pytanie. Jestem pewien, że życzliwi mają w tym duży udział. Dziękuję Ci.

OWS: Możemy ci powiedzieć, że nie martwisz się tutaj ani nie martwisz tutaj. Ponieważ wszystko jest aranżowane. Wszystko jest częścią większego planu. A ci niewinni są tutaj dobrze opiekowani i będą się dobrze rozwijać dzięki temu, że będą się nimi opiekować. To możemy ci powiedzieć. Zostali uratowani, jak mówisz, i wielu innych jeszcze tu nadejdzie.

Ale te bazy, te podziemne bazy, są usuwane jedna po drugiej i ostatecznie wszystkie tak będą. Wszystko to jest częścią wznoszenia wibracji, podnoszenia świadomości i kontynuowania tych fal energii, które nadchodzą, które rzeczywiście nadal podnoszą wibracje i świadomość na całej planecie. To wszystko jest częścią całego większego planu. W porządku? Shoshanna?

Shoshanna: Możemy się tym podzielić, jeśli chcesz. Czy możemy się dzielić?

Gość: Tak, kochanie.

Shoshanna: Powiedzielibyśmy wam, że wiemy o was, że waszą rolą do odegrania tutaj jest rzucenie na to światła, podniesienie wibracji w sobie i przekazanie jej im. Jesteś w tym bardzo dobry. W stanie medytacji musicie rzucić na ciemność wielkie Światło, którym jesteście, i wiedzieć, że wasza świadomość i moc podnoszenia wszystkiego, co jest wokół was i poza tobą, jest tym, po co tu jesteście. Namaste.

Gość: Dziękuję

OWS: Bardzo dobrze. Czy są tutaj inne pytania?

Gość: Mam pytanie. Mam nadzieję, że to nie jest zbyt osobiste. Może ludzie mogą coś z tego wyciągnąć. Moje prawe oko naprawdę mnie niepokoi. Czuję, że coś w tym jest. Kilka dni temu poszedłem do lekarza okulisty i powiedziała, że to tylko suche oko i żebym wrzucił krople. Nadal mam wrażenie, że coś w tym jest. Nic nie mogła znaleźć, a ja chcę wiedzieć, czy to nie ja jestem skłonny na coś patrzeć, czy też jest tam trochę młodzieńczy kamyk lub piasek. Ponieważ było wietrznie, a ja szlifowałem. Czy muszę udać się do innego lekarza, czy po prostu pozwolić, aby to się udało?

OWS: Shoshanna, chcesz się podzielić?

Shoshanna: Możemy się tym podzielić. Czy możemy się dzielić?

Gość: Tak, proszę.

Stwierdzamy, że świadomość człowieka tworzy efekt zewnętrzny. Widzisz, to, co znajdziesz, jest prawdą w obu obszarach. W niektórych przypadkach ukrywasz (i wiesz) to, co musisz zobaczyć, a w niektórych przypadkach unikasz tego, co musisz zobaczyć, tak jak my wszyscy, to nie tylko ty. Wszyscy ludzie są zaprogramowani w ten sposób.

Powiemy ci więc, że widzimy, że w twoim oku jest trochę piasku. Coś tam jest, a jeśli nadal kąpiesz oko, to się sprawdzi.

Co więcej, musisz zbadać, dlaczego jesteś dotknięty w ten sposób i zacząć widzieć to, co musisz zobaczyć. Namaste.

Gość: Dziękuję

Shoshanna: Nie ma za co.

OWS: Bardzo dobrze. Czy są dalsze pytania?

Gość: Zastanawiałem się, istnieje wiele różnych wersji wydarzenia. Ten, który sobie wyobrażam, to dobrotliwa fala tęczy, jak sądzę, mgła, czy cokolwiek innego. A potem słyszę ludzi mających te wizje lub ludzi płonących i piekielnych wydarzeń. czy możesz mi z tym pomóc?

OWS: To, co możemy ci powiedzieć na ten temat, to Wydarzenie, błysk słoneczny, którego wszyscy doświadczą w tym samym czasie. W rezultacie wszyscy będą mieli różne doświadczenia.

Ci z was, z którymi pracujemy, a to z pewnością poza tą grupą, to są siły Światła, Lightworkers, Lightwarriors, Light Community, ci z was są przygotowani, aby być na to gotowi, kiedy to nastąpi, aby doświadczacie intensywnej błogości, która się z tym wiąże.

Podczas gdy inni, którzy nie są tak przygotowani, nie doświadczą tego, o czym mówisz, ale doświadczą pewnego zamieszania, a także czasem dobrych uczuć i zaczną się zastanawiać, co się tutaj dzieje, co się dzieje? Co to jest? I wtedy zwrócą się do was, którzy są gotowi pomóc im zrozumieć, co się dzieje.

Teraz jest inna grupa, która doświadczy tego, jak mówisz, piekło własnego tworzenia, tutaj. Nie dlatego, że się spalą, jak mówisz, ale doświadczą pełnych konsekwencji nadchodzących w nich wyższych energii, które mieszają się z ich niskimi wibracjami, których nie będą w stanie wytrzymać. Nie będą w stanie poradzić sobie z tymi energiami w swoim centralnym układzie nerwowym. W związku z tym może być trochę tego, o czym mówisz, ale nie tak wspaniałej całości, jak ją znajdziemy.

Nie możemy jednak powiedzieć dokładnie, jak to będzie, ponieważ, jak już wielokrotnie mówiliśmy, nie wiemy, jak to wszystko się potoczy, ponieważ nigdy wcześniej nie wydarzyło się to w ten sposób. Robimy więc wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc ci przygotować się na to i być w stanie pomóc tym, którzy nie są tak gotowi, jak ty. W porządku? Shoshanna?

Shoshanna: Czy możemy się dzielić?

Gość: Jasne.

Shoshanna: Twoja troska o innych to twoje współczujące serce w pracy. Widzimy, że musimy wam powiedzieć, że wszyscy mają ścieżkę do podążenia i wszyscy muszą podążać ścieżką do tego, co ich dusza musi zrobić, aby podnieść w świadomości. Czasami są to trudne rzeczy.

Powiemy wam, że waszą pracą jest, jeśli chcecie to zrobić, widzieć wszystko jako idealne, widzieć wszystko jako właściwe. Widzieć wszystko jako sposób, w jaki każda istota ludzka znajduje wyższą świadomość, i to nie zależy od ciebie, nie zależy ode mnie, to nie od Tego, Który Służy, czy kogokolwiek, kto będzie oceniać lub decydować, że to nie jest odpowiednie dla nich. Widzicie więc, że mogą istnieć rzeczy, których nie chcecie doświadczyć, nie chcecie widzieć, nie chcielibyście, aby one w ogóle się wydarzyły. Ale musimy zrozumieć, że każda dusza rozwija swoją ścieżkę do wyższej świadomości. To musimy ci powiedzieć. Namaste.

Gość Dziękuję, dziękuję bardzo.

OWS: Bardzo dobrze. Czy są jeszcze jakieś pytania? Weźmiemy jeszcze jeden, a następnie musimy zwolnić kanał, jeśli pojawi się inne pytanie. Nic więcej? Więc Shoshanna, masz coś, na czym chcesz się tutaj skończyć?

Shoshanna: Musimy powiedzieć, że w tym momencie, w tym momencie, ważne jest, aby całkowicie pracować nad stanem neutralności. Aby nie oceniać, czy coś jest dobre, nie oceniaj, czy coś jest złe, czy coś nie jest odpowiednie lub właściwe, czy to i tamto i tamto, ale pozostać neutralnym i zrozumieć, że każda osoba, każda istota, która jest wcielona na tej planecie i wszystkie inne planety uczyniły to, aby podnieść swoją świadomość, jakkolwiek by to było małe lub jak duży skok. To jest ich cel: że wszystkie osoby pracują na swojej własnej ścieżce i własnej świadomości, i musimy całkowicie pracować nad tym, aby tego nie osądzać, ale pozostać neutralnym. Namaste.

OWS: Bardzo dobrze. Kończymy tutaj, zachęcając was wszystkich do robienia tego, co sugeruje tutaj Sananda, i to każdego ranka, kiedy budzisz się i patrzysz w lustro, aby zobaczyć odbicie, które powraca do ciebie jako źródła Boga w tobie i zobacz w refleksji, na co chciałbyś spojrzeć tutaj. Czym chciałbyś, aby twoje ciało było. Ale nie tylko twoje ciało fizyczne, ale również twoje ciało astralne i eteryczne. Zobacz także te zmiany. Kiedy zmieniacie swoje ciało astralne i ciało eteryczne, aby przypominało to, czym chcielibyście, by to było, wtedy wasze ciało fizyczne również zmieni się w wyniku tego. Właśnie to sugerujemy wam i to w przygotowaniu dla tych z was, którzy będą uczestniczyć w następnej Advance. To wszystko, co możemy w tej chwili powiedzieć na ten temat.

Shanti Pokój z tobą. Być tym jedynym.

Leave a Reply